Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3-VII "2023-2025 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 тамыздағы № 7/6-VIII шешімі
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 29/3-VIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6891711,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3177284,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 40387,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 7849,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3666191,8 мың теңге;
2) шығындар - 7602689,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 137454,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 181125,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 43671,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 848431,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 848431,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 181125,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/3-VII "О бюджете Курчумского района на 2023-2025 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 августа 2023 года № 7/6-VIII
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Курчумского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 29/3-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 6891711,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3177284,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 40387,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7849,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3666191,8 тысяч тенге;
2) затраты - 7602689,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 137454,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 181125,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 43671,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 848431,2 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 848431,2 тысяч тенге:
поступления займов - 181125,0 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу - 43671,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 710977,2 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының төрағасы К. Бахтияров
Күршім
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 тамыздағы
№ 7/6-VІIІ шешіміне қосымша
Күршім
аудандық мәслихатының

погашение займов - 43671,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 710977,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Курчумского районного маслихата К. Бахтияров
Приложение
к решению Курчумского
районного маслихата
от 29 августа 2023 года
№ 7/6-VІII
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата