"Қалғұты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/7-VII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы № 10/8-VIII шешімі
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/7-VII "Қалғұты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80020,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2756,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 41154,0 мың теңге;
2) шығындар – 80559,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - - 538,6 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 538,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 538,6 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 538,6 мың теңге.

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 30/7-VII "О бюджете Калгутинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2023 года № 10/8-VIII
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Калгутинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 30/7-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Калгутинского сельского округа Курчумского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 80020,7тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2756,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 41154,0 тысяч тенге;
2) затраты – 80559,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 538,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 538,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 538,6 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 538,6 тысяч тенге.

2. Аудандық бюджеттен Қалғұты ауылдық округінің бюджетіне берілген субвенция көлемі 2023 жылға 36110,0 мың теңге сомасында Қалғұты ауылдық округінің бюджетінде ескерілсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім аудандық мәслихатының төрағасы К. Бахтияров
Күршім
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 20 қарашадағы

2. Учесть в бюджете Калгутинского сельского округа объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Калгутинского сельского округа на 2023 год в сумме 36110,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Курчумского районного маслихата К. Бахтияров
Приложение
к решению Курчумского
районного маслихата
от 20 ноября 2023 года