Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 30/2-VII "2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 10/2-VIII шешімі
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №30/2-VII "2023-2025 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 178027 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 564 614,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 223 462,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 956,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 169,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 315 027,6 мың теңге;
2) шығындар – 4 605 888,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 377,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 800,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 422,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94 651,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 651,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 82 800,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –29 422,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 41 273,3 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1,4,5 – қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 4 - қосымшасына сәйкес аталған шешім 6 қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 30/2-VII "О бюджете Тарбагатайского района на 2023-2025 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2023 года № 10/2-VIII
Тарбагатайский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Тарбагатайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года №30/2-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 178027) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 564 614,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 223 462,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 956,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 169,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 315 027,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4 605 888,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 377,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –82 800,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 422,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -94 651,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 651,1 тысяч тенге;
поступление займов – 82 800,0 тысяч тенге;
погашение займов – 29 422,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 273,3 тысяч тенге."
приложениями 1,4,5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениями 1,2,3 к настоящего решения, указанное решение дополнить приложение 6 согласно приложению 4 к настоящему решению.

61 236,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 627,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 415,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
181 859,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
76 108,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
42 472,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 399,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
51 624,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 624,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 490,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 000,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
708,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 426,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
945 447,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
483 544,8
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
483 544,8
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
475 800,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 744,8
2
Коммуналдық шаруашылық
449 990,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
449 990,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
37 092,0
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 000,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
411 898,0
3
Елді-мекендерді көркейту
11 913,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
11 913,0
007
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру

61 236,0
006
Оказание жилищной помощи
100,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 627,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 415,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
181 859,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
76 108,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
42 472,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 399,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51 624,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 624,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 490,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 000,0
021
Капитальные расходы государственного органа
708,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 426,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
945 447,8
1
Жилищное хозяйство
483 544,8
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
483 544,8
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
475 800,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 744,8
2
Коммунальное хозяйство
449 990,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
449 990,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
37 092,0
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
411 898,0
3
Благоустройство населенных пунктов
11 913,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11 913,0
007
Освещение улиц в населенных пунктах

100,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
100,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
82 488,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34 500,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
34 500,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
47 988,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 988,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21 168,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21 168,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
21 168,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
21 168,0
12
Көлiк және коммуникация
412 463,1
1
Автомобиль көлiгi
405 795,1
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
405 795,1
025
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
126 892,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
11 857,4
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
267 045,7
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
6 668,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
6 668,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
6 668,0
13
Басқалар
207 687,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
147,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
147,0
012
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
147,0
9
Басқалар
207 540,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі

100,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
100,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
82 488,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34 500,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
34 500,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
47 988,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
47 988,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21 168,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21 168,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21 168,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
21 168,0
12
Транспорт и коммуникации
412 463,1
1
Автомобильный транспорт
405 795,1
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
405 795,1
025
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
126 892,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
11 857,4
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
267 045,7
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
6 668,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 668,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
6 668,0
13
Прочие
207 687,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
147,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
147,0
012
Поддержка предпринимательской деятельности
147,0
9
Прочие
207 540,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

2023 жылғы 11 желтоқсан
№10/2-VIII шешіміне 2-қосымша
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№30/2-VII шешіміне 4-қосымша
Тарбағатай ауданының 2023 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Шығындар атауы
Даму бюджеттік бағдарламалары

от 11 декабря 2023 года
№10/2-VIII
Приложение 4
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 30/2-VII
Перечень бюджетных программ развития Тарбагатайского района с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2023 год
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование затрат
Бюджетные программы развития

628 382,8
оның ішінде:
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
420 642,8
01
Тұрғын үй шаруашылығы
7 744,8
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
7 744,8
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 744,8
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
4 500,0
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы "Мектеп" шағын ауданындағы 50 бір қабатты үйлерді абаттандыру және "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы" жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманың қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу (сумен жабдықтау және электрмен жабдықтау желілері)"
4 500,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3 244,8
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылында АМС құрылысына сараптама жүргізуге
3 244,8
02
Коммуналдық шаруашылық
412 898,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
412 898,0
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 000,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
1 000,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
411 898,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
0,0
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құйған ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға
0,0
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға
0,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
18 200,0
Тарбағатай ауданы Құйған ауылының сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
1 000,0
Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылының сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
1 000,0
Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы кәріз желілерін қайта жаңарту (үйлерге қосу)
0,0
ШҚО Тарбағатай ауданы Асусай ауылында су құбыры желілері мен су жинау құрылыстарын салу (үйлерге жеткізу)
4 050,0
ШҚО Тарбағатай ауданы Шорға ауылында су құбыры желілері мен су тарту құрылыстарын салу (үйлерге жеткізу)
4 050,0
ШҚО Тарбағатай ауданы Шеңгелді ауылында су құбыры желілері мен су тарту құрылыстарын салу (үйлерге жеткізу)
4 050,0
ШҚО Тарбағатай ауданы Жаңатілеу ауылында су құбыры желілері мен су тарту құрылыстарын салу (үйлерге жеткізу)
4 050,0
032
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
388 898,0
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құйған ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңартуға

628 382,8
в том числе:
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
420 642,8
01
Жилищное хозяйство
7 744,8
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 744,8
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 744,8
028
За счет трансфертов из областного бюджета
4 500,0
Разработка ПСД с получением заключения комплексной вневедомственной экспертизы по проекту"Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройства к 50 одноэтажным домам в с.Акжар микрорайон "Школа" Тарбагатайского района, ВКО (сети водоснабжения и электроснабжения)"
4 500,0
015
За счет средств местного бюджета
3 244,8
На проведении экспертизы строительсва АМС в селе Жанаауыл
3 244,8
02
Коммунальное хозяйство
412 898,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
412 898,0
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 000,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
1 000,0
058
Водоснабжение и водоотведение в сельских населенных пунктах
411 898,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
0,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Куйган Тарбагатайского района
0,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Жанаауыл Тарбагатайского района
0,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
18 200,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Куйган Тарбагатайского района
1 000,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Жанаауыл Тарбагатайского района
1 000,0
Реконструкция канализационных сетей в селе Акжар Тарбагатайского района ВКО (подводка к домам)
0,0
Разработка ПСД по проекту "Строительство подводящих водопроводных сетей и водозаборных сооружений в с. Асусай Тарбагатайского района ВКО" (подводка к домам)
4 050,0
Разработка ПСД по проекту "Строительство подводящих водопроводных сетей и водозаборных сооружений в с. Шорга Тарбагатайского района ВКО" (подводка к домам)
4 050,0
Разработка ПСД по проекту"Строительство подводящих водопроводных сетей и водозаборных сооружений в с. Шенгельды Тарбагатайского района ВКО" (подводка к домам)
4 050,0
Разработка ПСД по проекту "Строительство подводящих водопроводных сетей и водозаборных сооружений в с. Жанатилеу Тарбагатайского района ВКО" (подводка к домам)
4 050,0
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
388 898,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Куйган Тарбагатайского района

1 046 561,6
оның ішінде:
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
153 763,9
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
12 024,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 024,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 024,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
12 024,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
141 739,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 812,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 812,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
1 812,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
139 927,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
137 772,9
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
137 772,9
ШҚО Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы С.Торайғыров көшесінің жолдарын орташа жөндеу
33 036,1
ШҚО Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы Қабдешов көшесінің жолдарын орташа жөндеу
67 776,8
ШҚО Тарбағатай ауданы Қабанбай ауылына кіреберіс аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
0,0
ШҚО Тарбағатай ауданы Ақжар ауылындағы Қабдешов көшесіне жарықтандыру құрылғыларын орнату
36 960,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2 155,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
2 155,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
390 224,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
232 257,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
232 257,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
232 257,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
232 257,0
2
Әлеуметтiк көмек
156 889,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156 889,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
99 793,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
99 793,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 929,0
028
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
28 929,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

1 046 561,6
в том числе:
01
Государственные услуги общего характера
153 763,9
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
12 024,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 024,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
12 024,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
12 024,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
141 739,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 812,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
1 812,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
1 812,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
139 927,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
137 772,9
028
За счет трансфертов из областного бюджета
137 772,9
Средний ремонт дорог улицы С. Торайгырова в селе Акжар Тарбагатайского района ВКО
33 036,1
Средний ремонт дорог улицы Кабдешова в селе Акжар Тарбагатайского района ВКО
67 776,8
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения Подъезд к селу Кабанбай Тарбагатайского района ВКО
0,0
Устройство уличного освещения ул. Кабдешова в с.Акжар Тарбагатайского района ВКО
36 960,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
2 155,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
2 155,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
390 224,0
1
Социальное обеспечение
232 257,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
232 257,0
005
Государственная адресная социальная помощь
232 257,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
232 257,0
2
Социальная помощь
156 889,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156 889,0
002
Программа занятости
99 793,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
99 793,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 929,0
028
За счет трансфертов из областного бюджета
28 929,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью