Ұлан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 204 "2023-2025 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 12 шешімі
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық маслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 204 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7154798,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2627254,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14172,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 372089,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4141283,5 мың теңге;
2) шығындар – 6491892,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -20282,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 62100,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 82382,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 683188,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 204
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2023 года № 12
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 204 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7154798,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2627254,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14172,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 372089,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4141283,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6491892,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -20282,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 62100,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 82382,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 683188,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -683188,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 62100,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 872622,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 127334,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -683188,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 62100,0 тысяч тенге;
погашение займов – 872622,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 127334,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Г. Калиева
Приложение к решению
Уланского районного маслихата