Шемонаиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №27/3-VII "2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімінеөзгерістеренгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 тамыздағы № 6/2-VIII шешімі
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №27/3-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 675 536,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –110 514,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 565 022,0 мың теңге;
2) шығындар – 693 869,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 333,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 333,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 333,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласы бюджетінде 496 492,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентініңбюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадайкөлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 292,0мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 445,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 110 847,0 мың теңге;
2) шығындар – 144 258,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 27/3-VII "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2023-2025 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 9 августа 2023 года № 6/2-VIII
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года №27/3-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 675 536,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 110 514,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 565 022,0 тысячи тенге;
2) затраты – 693 869,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 333,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 333,2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 333,2 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 496 492,0 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 292,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 445,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 110 847,0 тысяч тенге;
2) затраты – 144 258,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 966,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 966,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 966,5 мың тенге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Шемонаиха ауданы Первомайский кенті бюджетінде 65 648,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентініңбюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 281 087,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 066,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 182,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 258 839,5 мың теңге;
2) шығындар – 287 926,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 838,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 838,8 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –  6 838,8 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджетінде 201 910,5 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі көзделсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округініңбюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 587,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 338,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 24 249,0 мың теңге;
2) шығындар – 91 350,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -4 763,1 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -5 966,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 966,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 966,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 65 648,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 281 087,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 066,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 182,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 258 839,5 тысяч тенге;
2) затраты – 287 926,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 838,8тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 838,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 838,8 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Предусмотреть в бюджете поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 201 910,5 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 587,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62 338,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 249,0 тысяч тенге;
2) затраты – 91 350,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 763,1 тысячи тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 763,1мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджетқаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 763,1 мың теңге.";
11-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11-1. 2023 жылға арналған Шемонаиха ауданының Вавилон ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 21 925,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13,14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 831,7 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 6 476,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 62 355,7 мың теңге;
2) шығындар – 70 186,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 355,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 1 355,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 355,0 мыңтеңге.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджетінде 29 165,7 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Волчанкаауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 201,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 7 182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 78 857,0 мың теңге;
2) шығындар – 88 376,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 175,9 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 4 763,1 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 763,1 тысячи тенге.";
пункт 11-1 изложить в новой редакции:
"11-1. Предусмотреть в бюджете Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 21 925,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 831,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 476,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 62 355,7 тысяч тенге;
2) затраты – 70 186,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 355,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 355,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 355,0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Предусмотреть в бюджете Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 29 165,7 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Волчанского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 201,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 182,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 162,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 78 857,0 тысяч тенге;
2) затраты – 88 376,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 175,9 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 000,6 мың теңге.";
26-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. Шемонаиха ауданы Каменевский ауылдық округінің бюджетінде 59 922,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
27-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 400,0 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 4 853,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 80 547,0 мың теңге;
2) шығындар – 86 565,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 165,1 мыңтеңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 165,1 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 165,1 мың теңге.";
29-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округінің бюджетінде 51 565,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
30-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2023-2025 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 686,7 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 3 794,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 80 892,7 мың теңге;
2) шығындар – 85 296,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 609,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 609,5 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 4 000,6 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Предусмотреть в бюджете Каменевского сельского округа Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 59 922,0 тысячи тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 400,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 853,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 80 547,0 тысяч тенге;
2) затраты – 86 565,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 165,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 165,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 165,1тысяч тенге.";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Предусмотреть в бюджете Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 51 565,0 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Утвердить бюджет Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 686,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 794,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 80 892,7 тысяч тенге;
2) затраты – 85 296,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 609,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 609,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 609,5 мың теңге.";
32-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. Разин ауылдық округінің бюджетінде 48 725,7 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28 және 31-қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 және 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 609,5тысяч тенге.";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Предусмотреть в бюджете Разинского сельского округа объем бюджетных трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2023 год в сумме 48 725,7 тысяч тенге.".
приложения 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 и 11 к настоящему решению.