Шемонаиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 17/3-VII "Шемонаиха ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 7/15-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 17/3-VII "Шемонаиха ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха аудандық мәслихатының төрағасы М. Желдыбаев

Об отмене решения Шемонаихинского районного маслихата от 13 апреля 2022 года № 17/3-VII "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории Шемонаихинского района"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 сентября 2023 года № 7/15-VIII
В соответствии пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 апреля 2022 года № 17/3-VII "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества на территории Шемонаихинского района".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель Шемонаихинского районного маслихата М. Желдыбаев