2023-2025 жылдарға арналған Самар ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 6-7/VIII шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Самар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Аққала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 154,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 592,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 561,9 мың теңге;
2) шығындар – 82 709,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 555,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 28.11.2023 № 7-6/VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 68 561,9 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 28.11.2023 № 7-6/VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2023-2025 жылдарға арналған Бастаушы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 329,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 229,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 329,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюдеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджетах сельских округов района Самар на 2023-2025 годы
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 29 сентября 2023 года № 6-7/VIII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккала на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 154,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 592,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 561,9 тысяч тенге;
2) затраты – 82 709,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –9555,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Самар ВосточноКазахстанской области от 28.11.2023 № 7-6/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете сельского округа Аккала на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 68 561,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата района Самар ВосточноКазахстанской области от 28.11.2023 № 7-6/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет Бастаушинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 329,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 229,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 329,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 28.11.2023 № 7-6/VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде жергілікті бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 63 713,1 мың теңге мөлшерінде ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 28.11.2023 № 7-6/VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2023-2025 жылдарға арналған Миролюбовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 47 864,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 895,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 45 969,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 864,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге.
10. 2023 жылға ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 45 969,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
11. 2023-2025 жылдарға арналған Палатцы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 65 782,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3245,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 62 537,3 мың теңге;
2) шығындар – 67 141,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата района Самар ВосточноКазахстанской области от 28.11.2023 № 7-6/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Учесть в бюджете Мариногорского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 63 713,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата района Самар ВосточноКазахстанской области от 28.11.2023 № 7-6/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Утвердить бюджет Миролюбовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 864,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 895,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 969,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 864,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
10. Учесть в бюджете Миролюбовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в размере 45 969,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Палатцынского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 782,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 245,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 537,3 тысяч тенге;
2) затраты – 67 141,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

17. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Самар ауданы мәслихатының төрағасы Г. Шаймарданова
Самар ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 6-7/VIII шешіміне
1 қосымша
Аққала ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 28.11.2023 № 7-6/VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Бюджеттік сыныптама кодтары
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
5
I. КІРІСТЕР

17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Самар Г. Шаймарданова
Приложение 1 к решению
маслихата района Самар
от 29 сентября 2023 года
№ 6-7/VIII
Бюджет сельского округа Аккала на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 28.11.2023 № 7-6/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Коды бюджетной классификации
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
5
I. ДОХОДЫ