Орал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 22-5 "2023-2025 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 6-6 шешімі
Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №22-5 "2023-2025 жылдарға арналған Круглоозерный кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 314 242 мың теңге:
салықтық түсімдер – 30 914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 717 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 095 теңге;
трансферттер түсімі – 278 516 мың теңге;
2) шығындар – 321 882 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 640 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 640 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 640 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2022 года № 22-5 "О бюджете поселка Круглоозерный на 2023-2025 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2023 года № 6-6
Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О бюджете поселка Круглоозерный на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года №22-5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 314 242 тысячи тенге:
налоговые поступления – 30 914 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 717 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 095 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 278 516 тысяч тенге;
2) затраты – 321 882 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 640 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 640 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 640 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.