Орал қалалық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 6-9 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 11 тамыздағы № 4-7 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев

О признании утратившим силу решения Уральского городского маслихата
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2023 года № 6-9
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Уральской городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уральского городского маслихата от 11 августа 2023 года № 4-7 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Уральск".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев