Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 23-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 сәуірдегі № 2-1 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 23-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 853 512 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 487 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 335 974 мың теңге;
2) шығындар – 6 407 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 951 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 207 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 177 049 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 583 558 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 583 558 мың теңге;
қарыздар түсімі – 207 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 177 049 мың теңге;

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 23-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 апреля 2023 года № 2-1
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 23-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 853 512 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 487 138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 335 974 тысячи тенге;
2) затраты – 6 407 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 951 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 207 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 177 049 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 583 558 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 583 558 тысяча тенге;
поступление займов – 207 000 тысячи тенге;
погашение займов – 177 049 тысяч тенге;

48881
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
38881
002
Ақпараттықжүйелерқұру
0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
0
12
Көлік және коммуникация
375493
1
Автомобиль көлігі
370493
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
370493
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
47501
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
10000
051
Көлік инфрақұрылымның басым жобаларын іске асыру
312992
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5000
13
Басқалар
906318
9
Басқалар
906318
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
128420
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
128420
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
532343
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
30513
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
501830
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
51945
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
51945
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

48881
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
38881
002
Создание информационных систем
0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10000
015
Капитальные расходы государственного органа
0
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
375493
1
Автомобильный транспорт
370493
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
370493
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
47501
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
10000
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
312992
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5000
13
Прочие
906318
9
Прочие
906318
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
128420
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
128420
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
532343
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
30513
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
501830
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
51945
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
51945
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)