Ақжайық аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 23-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 8-1 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 23-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 834 312 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 419 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 146 620 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 600 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 261 406 мың теңге;
2) шығындар – 6 386 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 302 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 208 351 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 177 049 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 583 558 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 583 558 мың теңге;
қарыздар түсімі – 207 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 177 049 мың теңге;

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 23-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 ноября 2023 года № 8-1
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 23-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 834 312 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 419 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 146 620 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 261 406 тысяча тенге;
2) затраты – 6 386 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 302 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 208 351 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 177 049 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 583 558 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 583 558 тысячи тенге;
поступление займов – 207 000 тысяч тенге;
погашение займов – 177 049 тысяч тенге;

49736
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
40731
002
Ақпараттықжүйелерқұру
0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9005
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
0
12
Көлік және коммуникация
353320
1
Автомобиль көлігі
353320
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
353320
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24482
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
114191
051
Көлік инфрақұрылымның басым жобаларын іске асыру
214647
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
0
13
Басқалар
970300
9
Басқалар
970300
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
135245
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
135245
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
653131
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
30000
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
623131
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53965
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
53965
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
127959
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

49736
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
40731
002
Создание информационных систем
0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9005
015
Капитальные расходы государственного органа
0
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
353320
1
Автомобильный транспорт
353320
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
353320
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
24482
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
114191
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
214647
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
0
13
Прочие
970300
9
Прочие
970300
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
135245
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
0
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
135245
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
653131
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
30000
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
623131
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53965
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
53965
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
127959
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"