2024-2026 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Достық ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 10-6 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 481 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 859 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 613 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 333 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 63 676 мың теңге;
2) шығындар – 66 481 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете сельского округа Достық Бурлинского района на 2024-2026 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 10-6.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Достық Бурлинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 481 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 859 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 613 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 333 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 63 676 тысяч тенге;
2) затраты – 66 481 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 20.12.2024 № 23-6 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№10-6 шешіміне 1 – қосымша
2024 жылға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 20.12.2024 № 23-6 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.12.2024 № 23-6 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата К. Ермекбаев
Приложение 1 к решению
Бурлинского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 10-6
Бюджет Достыкского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.12.2024 № 23-6 (вводится в действие с 01.01.2024).
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование