Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-2 "2023-2025 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Орда ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 тамыздағы № 6-2 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 30 желтоқсандағы № 25-2 "2023-2025 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Орда ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Орда ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 63 286 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 957 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 49 329 мың теңге;
2) шығындар – 64 558 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 272 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 272 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 272 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Л. Қайырғалиева
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 23 тамыздағы № 6-2
шешіміне қосымша
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 25-2 шешіміне
1- қосымша
2023 жылға арналған Орда ауылдық округінің бюджеті
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25-2 "О бюджете Урдинского сельского округа Бокейординского района на 2023 - 2025 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 августа 2023 года № 6-2
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 25 -2 "О бюджете Урдинского сельского округа Бокейординского района на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Урдинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 286 тысячи тенге:
налоговые поступления – 13 957 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 329 тысяч тенге;
2) затраты – 64 558 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 272 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 272 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 272 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Л. Кайргалиева
Приложение к решению
Бокейординского районного
маслихата
от 23 августа 2022 года № 6-2
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 30 декабря 2022 года № 13-2
Бюджет Урдинского сельского округа на 2023 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6