2024-2026 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Мұратсай ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-7 шешімі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Мұратсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 131 045 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 137мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 129 908 мың теңге;
2) шығындар – 132 052мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 007 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 007 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Муратсайского сельского округа Бокейординского района на 2024-2026 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 12-7.
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Муратсайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 045 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 137 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 129 908 тысяч тенге;
2) затраты – 132 052 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 007 тыс тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета - 1 007 тыс тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 007 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 20.05.2024 № 17-4 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №11-3 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

используемые остатки бюджетных средств – 1 007 тыс тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.05.2024 № 17-4 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейордиского районного маслихата от 21 декабря 2023 года №11-3 "О районном бюджете на 2024-2026 годы".

3. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
4. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Л.Қайырғалиева
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 12-7 шешіміне 1- қосымша
2024 жылға арналған Мұратсай ауылдық округінің бюджеті

3. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Л.Кайргалиева
Приложение 1
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 12-7
Бюджет Муратсайского сельского округа на 2024 год