Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 14-10 "Жаңақала ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 5-12 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "Жаңақала ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 14-10 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жаңақала ауданының ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентінде:
4 тармақта:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Каменов

О внесении изменения в решение Жангалинского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 14-10 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов Жангалинского района"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2023 года № 5-12
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов Жангалинского района" от 24 декабря 2021 года № 14-10 следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества сельских округов Жангалинского района, утвержденном указанным решением:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Каменов