Жәнібек ауданы әкімінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі №5 "Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2023 жылғы 27 шілдедегі № 11 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Жәнібек ауданы әкімінің "Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2023 жылғы 20 сәуірдегі №5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 179980 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Шиниязов

О признании утратившим силу решения акима Жанибекского района от 20 апреля 2023 года №5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жанибекского сельского округа Жанибекского района"
Решение акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 27 июля 2023 года № 11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанибекского района от 20 апреля 2023 года №5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жанибекского сельского округа Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №179980).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Шиниязов