Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 28-2 "2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 13-2 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №28-2 "2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округінің бюджеті туралы шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Борсы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –55 177 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 134 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 54 043 мың теңге;
2) шығындар – 55 495 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -318 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 318 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 318 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 28-2 "О бюджете Борсинского сельского округа Жанибекского района на 2023–2025 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 ноября 2023 года № 13-2
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 29 декабря 2022 года №28-2 "О бюджете Борсинского сельского округа Жанибекского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Борсинского сельского округа Жанибекского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 177 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 134 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –54 043 тысячи тенге;
2) затраты – 55 495 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 318 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 318 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 318 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.