2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Жақсыбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-7 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жақсыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 666 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 107 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 55 586 мың теңге;
2) шығындар – 57 776 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 110 мың теңге.

О бюджете Жаксыбайского сельского округа Жанибекского района на 2024–2026 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 15-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жаксыбайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 666 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 973 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 107 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 55 586 тысяч тенге;
2) затраты – 57 776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 18.11.2024 № 28-3 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Жақсыбай ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №14-2 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.11.2024 № 28-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет Жаксыбайского сельского округана 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 14-2 "О районном бюджете на 2024–2026 годы".

3. 2024 жылға арналған Жақсыбай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 34 325 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

3. Учесть в бюджете Жаксыбайского сельского округа на 2024 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 34 325 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.