2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Жәнібек ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданының Жәнібек ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139 568 мың теңге:
салықтық түсімдер – 49 941 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 89 627 мың теңге;
2) шығындар – 147 089 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 521 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 521 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 20-4 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Жанибекского сельского округа Жанибекского района на 2024–2026 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 15-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жанибекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 568 тысяч тенге:
налоговые поступления – 49 941 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 89 627 тысяч тенге;
2) затраты – 147 089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 521 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 521 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 521 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.05.2024 № 20-4 (вводится в действие с 01.01.2024).

2. 2024 жылға арналған Жәнібек ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 14-2 "2024– 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2024 жылғы аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің мөлшері 56 954 мың сомасында белгіленсін.
4. 2024 жылға арналған Жәнібек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 9 942 мың теңге көлемінде ескерілсін.

2. Поступления в бюджет Жанибекского сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года №14-2 "О районном бюджете на 2024 – 2026 годы".
3. Установить на 2024 год размер целевых трансфертов передаваемых из районного бюджета а сумме 56 954 тысячи тенге.
4. Учесть в бюджете Жанибекского сельского округа на 2024 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 9 942 тысячи тенге.

5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№15-8 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Жәнібек ауылдық округінің бюджеті

5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5  Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Т. Кадимов
Приложение 1 к решению
Жанибекского районного
маслихата
от 27 декабря 2023 года
№15-8
Бюджет Жанибекского сельского округа на 2024 год