2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Тау ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-12 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданыТау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 698 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 244 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 126 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 48 328 мың теңге;
2) шығындар – 51 020 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1322мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1322 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1322 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 20-8 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Тауского сельского округа Жанибекского района на 2024–2026 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 15-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тауского сельского округа Жанибекского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 698 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 244 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 126 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 48 328 тысячи тенге;
2) затраты –51 020 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 322 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 322 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 322 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.05.2024 № 20-8 (вводится в действие с 01.01.2024).

2. 2024 жылға арналған Тау ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №14-2 "2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2024 жылғы аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің мөлшері 6 729 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2024 жылға арналған Тау ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 29 385 мың теңге көлемінде ескерілсін.

2. Поступления в бюджет Тауского сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 21 декабря 2023 года №14-2 "О районном бюджете на 2024 – 2026 годы".
3. Установить на 2024 год размер целевых трансфертов передаваемых из районного бюджета в сумме 6 729 тысячи тенге.
4. Учесть в бюджете Тауского сельского округа на 2024 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 29 385 тысяч тенге.

5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 15-12 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Жәнібек ауданы Тау ауылдық округінің бюджеті

5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Т. Кадимов
Приложение 1 к решению
Жанибекского районного
маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ 15-12
Бюджет Тауского сельского округа Жанибекского района на 2024 год