Бәйтерек ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-21 "2023-2025 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Шалғай ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 24 қарашадағы № 9-21 шешімі
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №24-21 "2023-2025 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Шалғай ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шалғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 793 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 47 917 мың теңге;
2) шығындар – 51 454 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 661 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 661 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 661 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 23 декабря 2022 года № 24-21 "О бюджете сельского округа Шалғай района Бәйтерек на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 24 ноября 2023 года № 9-21
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 23 декабря 2022 года №24-21 "О бюджете сельского округа Шалғай района Бәйтерек на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Шалғай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 793 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 159 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 47 917 тысяч тенге;
2) затраты – 51 454 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 661 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 661 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 661 тысяча тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.