Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №27-3 "2023-2025 жылдарға арналған Казталов ауданының Бостандық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 4-3 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №27-3 "2023-2025 жылдарға арналған Казталов ауданының Бостандық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бостандық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 341 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 103 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 46 238 мың теңге;
2) шығындар – 48 472 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 131 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 131 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 131 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Мулдашев
Казталов аудандық мәслихаттың
2023 жылғы 28 сәуірдегі
№4-3 шешіміне қосымша
Казталов аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27-3 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Бостандық ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2022 года №27-3 "О бюджете Бостандыкского сельского округа Казталовского района на 2023-2025 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2023 года № 4-3
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 27 декабря 2022 года №27-3 "О бюджете Бостандыкского сельского округа Казталовского района на 2023-2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бостандыкского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 341 тысяча тенге:
налоговые поступления – 2 103 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 46 238 тысяч тенге;
2) затраты – 48 472 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -131 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 131 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 131 тысяча тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата С.Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 28 апреля 2023 года №4-3
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года №27-3
Бюджет Бостандыкского сельского округа на 2023 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование