Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27-8 "2023-2025 жылдарға арналған Казталов ауданының Болашақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 тамыздағы № 8-7 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №27-8 "2023-2025 жылдарға арналған Казталов ауданының Болашақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 781 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 069 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 43 712 мың теңге;
2) шығындар – 45 863 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -82 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 82 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 27-8 "О бюджете Болашакского сельского округа Казталовского района на 2023-2025 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 августа 2023 года № 8-7
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 27 декабря 2022 года №27-8 "О бюджете Болашакского сельского округа Казталовского района на 2023-2025 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Болашакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 781 тысяча тенге:
налоговые поступления – 2 069 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 43 712 тысячи тенге;
2) затраты – 45 863 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -82 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 82 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.