2024-2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Қошанкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-5 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Қошанкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 963 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 007 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 956 мың теңге;
2) шығындар – 45 096 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 133 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 133 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 133 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 23.05.2024 № 18-5 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Қошанкөл ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-1 "2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2024 жылға арналған Қошанкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 38 755 мың теңге ескерілсін.

О бюджете Кушанкульского сельского округа Казталовского района на 2024-2026 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 12-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кушанкульского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 963 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 007 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 956 тысяч тенге;
2) затраты – 45 096 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 131 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 131 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 131 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23.05.2024 № 18-5 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет Кушанкульского сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 11-1 "О районном бюджете на 2024-2026 годы".
3. Учесть в бюджете Кушанкульского сельского округа на 2024 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 35 644 тысячи тенге.

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Казталов аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
6. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 12 – 5 шешіміне № 1 қосымша
2024 жылға арналған Қошанкөл ауылдық округінің бюджеті

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Постоянным комиссиям Казталовского районного маслихата поручить ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С.Мулдашев
Приложение 1 к решению
Казталовского районного
маслихата
от 27 декабря 2023 года № 12 – 5
Бюджет Кушанкульского сельского округа на 2024 год