Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-5 "2023-2025 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 8-6 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-5 "2023-2025 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджетітиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 238 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 263 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30 975 мың теңге;
2) шығындар – 33 585 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1347 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1347 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1347 теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 28-5 "О бюджете Елтайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 августа 2023 года № 8-6
Сырымскийрайонный маслихат РЕШИЛ:
1. Внестив решение Сырымского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 27-4 "Обюджете Елтайского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы–32 238 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 263 тысяч тенге;
неналоговые поступления–0 тенге;
поступления от продажи основного капитала–0 тенге;
поступления трансфертов–30 975 тысячи тенге;
2) затраты–33 585 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1347 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1347 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1347 тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. 2023 жылға арналған Елтай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 1 544 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне– 1 544 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш.Дуйсенгалиева
Сырым аудандық мәслихатының
2023 жылғы 31 тамыздағы
№ 8-6 шешіміне қосымша
Сырым аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№28-5 шешіміне 1 - қосымша
2023 жылға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5

"3. Предусмотреть в бюджете Елтайского сельского округа на 2023 год трансферты из районного бюджета на общую сумму 1 544 тысяч тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанную на факторно-бальной шкале – 1 544 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Ш.Дуйсенгалиева
Приложение
к решению Сырымского
районного маслихата
от 31 августа 2023 года № 8-6
Приложение 1
к решению Сырымского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года №28-5
Бюджет Елтайского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5