Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-3 "2023-2024 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қазандағы № 11-3 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-3 "2023-2025 жылдарға арналған Бұлан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 28-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 октября 2023 года № 11-3
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 28-3 "О бюджете Буланского сельского округа на 2023-2025 годы" следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.