Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы №28-12 "2023-2025 жылдарға арналған Шолақанқаты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қазандағы № 11-12 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-12 "2023-2025 жылдарға арналған Шолақанқаты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №28-12 "О бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 октября 2023 года № 11-12
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 28-12 "О бюджете Шолаканкатинского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.