Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №34-1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 шілдедегі № 6-3 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №34-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
6-тармақтың 2-тармақшасы шешіміне жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) нысаналы трансферттер:

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №34-1
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 июля 2023 года № 6-3
Таскалинский районный маслихат Западно–Казахстанской области РЕШИЛ:
1Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №34-1 следующие изменения:
подпункт 2 пункта 6 изложить в новой редакции:
" 2) целевые трансферты, за счет:

26 613,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
70 640,0
6
Жер қатынастары
26 905,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26 905,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 839,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 066,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
43 735,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
43 735,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
43 735,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
42 660,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
42 660,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
42 660,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөнінде
38 975,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 685,0
12
Көлiк және коммуникация
1 232 171,0
1
Автомобиль көлiгi
1 214 171,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 214 171,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
65 832,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 148 339,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
18 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 000,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
18 000,0
13
Басқалар
868 134,0
9
Басқалар
868 134,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
590 419,0
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
590 419,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 067,0

26 613,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
70 640,0
6
Земельные отношения
26 905,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26 905,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25 839,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 066,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
43 735,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
43 735,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
43 735,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
42 660,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
42 660,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
42 660,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областн
38 975,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 685,0
12
Транспорт и коммуникации
1 232 171,0
1
Автомобильный транспорт
1 214 171,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 214 171,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
65 832,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 148 339,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
18 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 000,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
18 000,0
13
Прочие
868 134,0
9
Прочие
868 134,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
590 419,0
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
590 419,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 067,0