Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 35-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қарашадағы № 14-2 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №35-1 "2023-2025 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
" 1. 2023-2025 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтердің бюджеті тиісінше 1-27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 525 546 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 557 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 577 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 480 530 мың теңге;
2) шығындар – 532 640 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -7 094 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 094 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 094 мың теңге";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен келесі түсімдер ескерілсін:
1)субвенциялар 378 454 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Ақтау ауылдық округіне – 34 295 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне – 39 493 мың теңге;
Достық ауылдық округіне – 34 749 мың теңге;
Қазақстан ауылдық округіне – 36 720 мың теңге;
Қосшы ауылдық округіне – 36 164 мың теңге;
Мерей ауылдық округіне – 36 354 мың теңге;
Мереке ауылдық округіне – 35 912 мың теңге;
Тасқала ауылдық округіне – 86 906 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 35-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2023-2025 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 ноября 2023 года № 14-2
Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно- Казахстанской области от 29 декабря 2022 года №35-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов Таскалинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1-27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 525 546 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42 882 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 557 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 577 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 480 530 тысяч тенге;
2)затраты – 532 640 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 7 094 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 094 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 094 тысячи тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете сельских округов на 2023 год следующие поступления из районного бюджета:
1) целевые трансферты за счет средств:
субвенции – 378 454 тысяч тенге, в том числе:
Актаускому сельскому округу – 34 295 тысяч тенге;
Амангельдинскому сельскому округу – 39 493 тысячи тенге;
Достыкскому сельскому округу – 34 749 тысяч тенге;
Казахстанскому сельскому округу – 36 720 тысяч тенге;
Косщинскому сельскому округу – 36 164 тысячи тенге;
Мерейскому сельскому округу – 36 354 тысячи тенге;
Мерекенскому сельскому округу – 35 912 тысячи тенге;
Таскалинскому сельскому округу – 86 906 тысяч тенге;

Шежін ауылдық округіне – 37 861 мың теңге.
2) нысаналы трансферттер:
аудандық бюджет 102 076 мың теңге сомасында.";
Көрсетілген сомаларды Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеттеріне бөлу Тасқала ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

Чижинскому сельскому округу – 37 861 тысяча тенге.
2)районного бюджета в сумме 102 076 тысяч тенге;
Распределение указанных сумм бюджетам сельских округов Таскалинского района осуществляется на основании постановления акимата Таскалинского района.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.