Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 15-2 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №34-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 34-1
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2023 года № 15-2
Таскалинский районный маслихат Западно–Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года №34-1 следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

33 220,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
42 526,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
27 377,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 377,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
61 545,0
6
Жер қатынастары
27 265,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27 265,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 199,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 066,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
34 280,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34 280,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
34 280,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 078,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
43 078,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
43 078,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөнінде
39 363,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 715,0
12
Көлiк және коммуникация
1 231 911,0
1
Автомобиль көлiгi
1 213 911,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 213 911,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
65 572,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 148 339,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
18 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 000,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
18 000,0
13
Басқалар
847 136,0
9
Басқалар
847 136,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

33 220,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
42 526,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
27 377,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
27 377,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
61 545,0
6
Земельные отношения
27 265,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27 265,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
26 199,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 066,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
34 280,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34 280,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
34 280,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 078,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
43 078,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
43 078,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областн
39 363,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 715,0
12
Транспорт и коммуникации
1 231 911,0
1
Автомобильный транспорт
1 213 911,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 213 911,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
65 572,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 148 339,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
18 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 000,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
18 000,0
13
Прочие
847 136,0
9
Прочие
847 136,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)