Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 10-2 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №31-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
12- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2023-2025 жылдарға арналған Теректі ауданының Теректі ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 854 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 95 854 мың теңге;
2) шығындар – 107 299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 445 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 445 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 445 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 31-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2023-2025 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2023 года № 10-2
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №31-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет сельского округа Теректі Теректинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 854 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 93 854 тысяч тенге;
2) затраты – 107 299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 445 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 445 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 445 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 16, 22, 34, 43 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 10-2 шешіміне 1-қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 31-2 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

приложения 1, 16, 22, 34, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 13 декабря 2023 года № 10-2
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 31-2
Бюджет Акжаикского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование