Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 30 қарашадағы "Шыңғырлау ауданы бойынша 2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 200 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 29 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 28 шіледе № 14010 болып тіркелді) сәйкес, Шыңғырлау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменении в постановление акимата Чингирлауского района от 30 ноября 2022 года №200 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Чингирлаускому району на 2023 год"
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 30 марта 2023 года № 29
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2016 года № 14010), акимат Чингирлауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шыңғырлау ауданы бойынша 2023 жылға арналған тізімдік саны бар ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота жұмыскерлердің екіден үш пайызға дейінгі мөлшерінде жаңа редакцияда белгіленсін.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.

1. Установить квоту рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц с инвалидностью в размере от двух до трех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по Чингирлаускому району в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима района обеспечить публикацию данного постановления в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Бисембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә.Мұханбетжанова
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 30 наурыздағы №29
қаулысына қосымша
Шыңғырлау ауданы бойынша 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы %
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Шыңғырлау орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
51
2
1
2
Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бисембаева А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Муханбетжанова А.
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района
от 30 марта 2023 года № 29
Квота рабочих мест для лиц с инвалидностью по Чингирлаускому району на 2023 год
Найменование организаций
Количество рабочих мест
Процент квоты %
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Чингирлауское коммунальное государственное учреждение по охране лесов и животного мира Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Западно-Казахстанской области
51
2
1
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры