Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 24-4 "Шыңғырлау ауданы аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешімін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 10-3 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 24-4 "Шыңғырлау ауданы аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Тұрғалиев

Об отмене решения Чингирлауского районного маслихата от 30 июня 2022 года № 24-4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Чингирлауского района"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 сентября 2023 года № 10-3
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Чингирлауского районного маслихата от 30 июня 2022 года № 24-4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Чингирлауского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Тургалиев