Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 13-1 шешімі
Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 203 454 мың теңге:
салықтық түсімдер – 724 564 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 458 890 мың теңге;
2) шығындар – 7 567 214 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 103 500 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 103 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 467 260 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 467 260 мың теңге:
қарыздар түсімі – 103 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 56 317 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 420 077 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 34-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 декабря 2023 года № 13-1
Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 34-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 7 203 454 тысячи тенге:
налоговые поступления – 724 564 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 13 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 458 890 тысяч тенге;
2) затраты – 7 567 214 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 103 500 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 103 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -467 260 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 467 260 тысяч тенге:
поступление займов – 103 500 тысяч тенге;
погашение займов – 56 317 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 420 077 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3 169
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
34 463
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 463
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75 937
6
Жер қатынастары
43 301
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
43 301
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 301
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
32 636
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 636
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
32 636
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54 639
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54 639
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
54 639
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
52 697
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 942
12
Көлік және коммуникация
4 411 650
1
Автомобиль көлігі
4 411 650
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 411 650
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
60 550
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
4 351 100
13
Басқалар
34 868
9
Басқалар
34 868
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34 868
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
34 868
14
Борышқа қызмет көрсету
67 314
1
Борышқа қызмет көрсету
67 314
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
67 314
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

3 169
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
34 463
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
34 463
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75 937
6
Земельные отношения
43 301
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
43 301
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
43 301
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
32 636
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 636
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
32 636
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54 639
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54 639
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
54 639
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
52 697
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1 942
12
Транспорт и коммуникации
4 411 650
1
Автомобильный транспорт
4 411 650
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 411 650
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
60 550
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
4 351 100
13
Прочие
34 868
9
Прочие
34 868
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34 868
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
34 868
14
Обслуживание долга
67 314
1
Обслуживание долга
67 314
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
67 314
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета