2024-2026 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Қарағаш ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-7 шешімі.
Қазақстан "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Қарағаш ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 173 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 43 253 мың теңге;
2) шығындар – 46 866 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 693 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 693 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 1 693 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 18-7 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2024 жылға арналған Қарағаш ауылдық округі бюджетінің түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады.

О бюджете Карагашского сельского округа Чингирлауского района на 2024-2026 годы
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 15-7.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карагашского сельского округа Чингирлауского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 173 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 43 253 тысячи тенге;
2) затраты – 46 866 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 693 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 693 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 693 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.03.2024 № 18-7 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Поступления в бюджет Карагашского сельского округа на 2024 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.

3. 2024 жылға арналған Қарағаш ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 101 мың теңге ескерілсін:
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға – 101 мың теңге.
4. 2024 жылға арналған Қарағаш ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция түсімінің жалпы сомасы 43 152 мың теңге көлемінде белгіленсін.

3. Учесть в бюджете Карагашского сельского округа на 2024 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета в общей сумме 101 тысяча тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 101 тысяча тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Карагашского сельского округа на 2024 год поступления субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 43 152 тысячи тенге.

5. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Тұрғалиев
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 15-7 шешіміне 1- қосымша
2024 жылға арналған Қарағаш ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 18-7 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С. Тургалиев
Приложение 1 к решению
Чингирлауского районного
маслихата
от 27 декабря 2023 года № 15-7
Бюджет Карагашского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.03.2024 № 18-7 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование