Шетелдік кәсіптік ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2024 жылғы 19 шiлдедегi № 39 қаулысы
"Жобалық қаржыландыру және секьюритилендiру туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 1-бабының 22) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шетелдік кәсіптік ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Қаржы ұйымдарының әдіснамасы және пруденциялық реттеу департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және дамыту
Агенттігінің Төрағасы
М. Әбілқасымова
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу
және дамыту Агенттігінің
Басқармасының
2024 жылғы 19 шілдедегі
№ 39 Қаулыға қосымша
Шетелдік кәсіптік ұйымдардың тізбесі
1) Кредит нарығы қауымдастығы - Loan Market Association (LMA);
2) Синдикатталған кредиттер және сауда қауымдастығы - Loan
Syndications and Trading Association (LSTA);
3) Азия -Тынық мұхиты кредит нарығы қауымдастығы - Asia Pacific Loan
Market Association (APLMA).

Об утверждении Перечня иностранных профессиональных организаций
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 19 июля 2024 года № 39
В соответствии с подпунктом 22) статьи 1 Закона Республики Казахстан "О проектном финансировании и секьюритизации" Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень иностранных профессиональных организаций согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Департаменту методологии и пруденциального регулирования финансовых организаций в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан по регулированию и
развитию финансового рынка
М. Абылкасымова
Приложение к постановлению
Правления Агентства
Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
от 19 июля 2024 года № 39
Перечень иностранных профессиональных организаций
1) Ассоциация кредитного рынка - Loan Market Association (LMA);
2) Ассоциация по синдицированным кредитам и торговле - Loan
Syndications and Trading Association (LSTA);
3) Азиатско -Тихоокеанская Ассоциация кредитного рынка - Asia Pacific Loan Market Association (APLMA).