Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) және оның аумақтық органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдардың заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Төрағасының 2024 жылғы 13 мамырдағы № 98 бұйрығы
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабы 2-бөлігіне сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) (бұдан әрі – Агенттік) және оның аумақтық органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдардың заттай нормалары бекітілсін.
2. Агенттіктің Қаржы-құқықтық қамтамасыз ету департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына қазақ және орыс тілдерінде жіберілуін;
2) осы бұйрықты Агенттіктің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттіктің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Жұмағали
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
________________________
2024 жылғы "__"_________
Қазақстан Республикасы
Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы іс-қимыл агенттігі
(Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы қызмет) Төрағасының
2024 жылғы 13 мамырдағы
№ 98 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) және оның аумақтық органдарының ерекше үй-жайларына арналған заттай нормалар
Үй-жайдың атауы
Өлшем бірлігі
Бір үй-жайдың ауданы
Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) орталық аппараты
1
Қару-жарақ, оқ-дәрілерді, жарылғыш заттарды, арнайы және химиялық құралдарды сақтауға арналған үй-жай
ш.м.
30
2
Кезекші бөлімді орналастыруға арналған үй-жай
ш.м.
55
3
Тергеудегілерден жауап алуды жүргізуге, беттестіруді жүргізуге, тануға, қылмыстық істермен танысуға және өзге де тергеу әрекеттеріне арналған кабинет
ш.м.
35
4
Заттай дәлелдемелерді сақтауға арналған үй-жай
ш.м.
65
5
Құпиялылық белгісі бар құжаттармен және картотекамен жұмыс істеуге және сақтауға арналған үй-жай
ш.м.
70
6
Полиграфологиялық зерттеу жүргізуге арналған кабинет
ш.м.
20
7
Консультациялық орталық
ш.м.
75
8
Физикалық дайындық үй-жайы
ш.м.

Об утверждении натуральных норм площадей для специфических помещений Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) и его территориальных органов
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) от 13 мая 2024 года № 98
В соответствии с частью 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы площадей для специфических помещений Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) (далее – Агентство) и его территориальных органов.
2. Департаменту финансово-правового обеспечения Агентства в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Агентства.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель А. Жұмағали
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
_______________________
"___" _________ 2024 года
Утверждены приказом
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционной службы)
от "__" _______ 2024 года
№___
Натуральные нормы площадей для специфических помещений Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) и его территориальных органов
Наименование помещения
Единица измерения
Площадь одного помещения
Центральный аппарат Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы)
1
Помещение для хранения оружия, боеприпасов, взрывчатых веществ, специальных и химических средств
кв.м
30
2
Помещение для размещения дежурной части
кв.м
55
3
Кабинет для ведения допроса подследственных, проведения очных ставок, опознания, ознакомления с уголовным делом и иных следственных действий
кв.м
35
4
Помещение для хранения вещественных доказательств
кв.м
65
5
Помещение для хранения и работы с документами и картотекой с грифом секретности
кв.м
70
6
Кабинет для проведения полиграфологического исследования
кв.м
20
7
Консультационный центр
кв.м
75
8
Помещение физической подготовки
кв.м