Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С-10/2 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № С-13/2 шешімі
Көкшетау қаласы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С-10/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 023 507,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 51 233 205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 349 488,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 163 359,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 277 455,1 мың теңге;
2) шығындар – 72 139 204,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 328 541,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86 920,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 415 461,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 787 156,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 787 156,2 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 322 564,6 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 1 046,9 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 158 740,5 мың теңге сомасында;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға 4 480,0 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 158 297,2 мың теңге сомасында;
2) 9 512,7 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 9 512,7 мың теңге сомасында;
3) 781 088,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 577 412,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 203 676,0 мың теңге сомасында.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024 жылға 1 070 000,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 25 декабря 2023 года № С-10/2 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28 июня 2024 года № С-13/2
Маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № С-10/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 023 507,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 51 233 205,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 349 488,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 163 359,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 277 455,1 тысяч тенге;
2) затраты – 72 139 204,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 328 541,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86 920,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 415 461,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 787 156,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 787 156,2 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2024 год предусмотрены:
1) трансферты в сумме 322 564,6 тысячи тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 1 046,9 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 158 740,5 тысяч тенге;
на организацию водоснабжения населенных пунктов в сумме 4 480,0 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 158 297,2 тысячи тенге;
2) трансферты в сумме 9 512,7 тысяч тенге поселку Станционный, в том числе:
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 9 512,7 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 781 088,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 577 412,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 203 676,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в сумме 1 070 000,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

"8. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 53 508,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 1 458 553,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 168 784,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 және 2023 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін.";

"8. Учесть в затратах городского бюджета на 2024 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 и 2023 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 53 508,0 тысяч тенге, на строительство жилья в сумме 1 458 553,0 тысячи тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 168 784,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қаласы мәслихатының
2024 жылғы 28 маусымдағы
№ С-13/2 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-10/2 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Д.Акимов
Приложение 1 к решению
маслихата города Кокшетау
от 28 июня 2024 года
№ С-13/2
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ С-10/2
Городской бюджет на 2024 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

96 808,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
404 873,8
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
404 873,8
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
121 720,9
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 898,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 822,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
203 891,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
173 238,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 731,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17 922,0
02
Қорғаныс
4 442 083,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 442 083,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
74 602,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 367 481,1
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
329 593,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
329 593,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
329 593,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 136 035,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
404 534,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
404 534,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59 972,0
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
59 972,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 438 453,4
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 488,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 266,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

96 808,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
404 873,8
040
Развитие объектов государственных органов
404 873,8
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
121 720,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
112 898,9
003
Капитальные расходы государственного органа
8 822,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
203 891,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
173 238,6
003
Капитальные расходы государственного органа
12 731,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 922,0
02
Оборона
4 442 083,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4442083,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
74 602,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 367 481,1
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
329 593,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
329 593,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
329 593,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 136 035,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
404 534,0
010
Государственная адресная социальная помощь
404 534,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59 972,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
59 972,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 438 453,4
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 488,0
007
Оказание жилищной помощи
16 200,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 266,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

555 317,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
145 247,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
429 291,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
231644,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
32 000,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 233 076,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 700,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
158 329,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
942 047,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
130 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 778 125,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 169,8
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
25 159,8
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
10,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 358 582,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 297 934,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 194 257,2
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
1 322 000,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
2 544 391,2
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
218 500,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
216 119,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 381,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
433 348,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
250 300,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
3,0
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту

555 317,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
145 247,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
429 291,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
231 644,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
32 000,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 233 076,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 700,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
158 329,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
942 047,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
130 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 778 125,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 169,8
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
25 159,8
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
10,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 358 582,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 297 934,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 194 257,2
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 322 000,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2 544 391,2
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
218 500,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
216 119,1
003
Капитальные расходы государственного органа
2 381,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
433 348,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
250 300,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3,0
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов

Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданы солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілердің және аббатандыру құрылысы (позиция А, Б, В, Г, Д) (Электр жарығы, сыртқы байланыс желілері және абаттандыру)
197 607,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60га учаскеде электромен жабдықтау) құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу)
466 417,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту
228 683,0
Бюджеттік кредиттер
36 920,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
36 920,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
36 920,0
Көкшетау қаласы мәслихатының
2024 жылғы 28 маусымдағы
№ С-13/2 шешіміне
3- қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-10/2 шешіміне
5- қосымша
2024 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы

Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б, В, Г, Д) (электроосвещение, наружные сети связи и благоустройство)
197 607,0
Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514 и 60га) в поселке станционный города Кокшетау Акмолинской области
466 417,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 города Кокшетау
228 683,0
Бюджетные кредиты
36 920,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
36 920,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
36 920,0
Приложение 3 к решению
маслихата города Кокшетау
от 28 июня 2024 года
№ С-13/2
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ С-10/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

14 982 788,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 221 944,9
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 190 394,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
158 329,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
700 214,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
230 534,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
32 305,0
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
13 490,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
10 338,0
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
12 184,0
Көкшетау қаласындағы сыйымдылығы аз үй үшін жартылай стационар жағдайында халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
32 000,0
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1 000,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 046 755,3
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге (көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге)
14 572,0
Көкшетау қаласының жолдарын орташа және ағымдағы жөндеу
500 000,0
Тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау
537 438,1
Красный Яр ауылында воркаут алаңын орнату
20 000,0
Көкшетау қаласы Красный Яр ауылындағы Сейфуллин көшесі (Желтоқсан көшесінен Сейфуллин көшесіне дейін 62-үй) Нұрлы көш ш.а., №3 (Сейфуллин-Мир 2 көшелері арасында) асфальт төселген кентішілік жолдарды орташа жөндеу
73 960,9
Көкшетау қаласы Красный Яр ауылындағы Достық көшесі, СПТУ-9, Новоселов көшесі (Мир көшесінен Абай көшесіне дейін), Новоселов көшесі (80-үйден 90-үйге дейін), Абильмажинов көшесі мен Достық көшесі арасындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
115 964,1
Көкшетау қаласындағы Красный Яр ауылындағы Тәуелсіздік көшесін әкімшілік ғимараттың іргелес аумағымен орталық саябақты абаттандыру және жарықтандыру
158 740,4
Көкшетау қаласының Жайлау шағын ауданының аула аумақтарын күрделі жөндеу (екінші кезек)
626 079,8
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
722 772,6
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
722 772,6
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
262 023,0
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға

14 982 788,6
Целевые текущие трансферты
4 221 944,9
в том числе:
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
1 190 394,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
158 329,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
700 214,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
230 534,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
32 305,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
13 490,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
10 338,0
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
12 184,0
На оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения в условиях полустационара для дома малой вместимости в городе Кокшетау
32 000,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны ко Дню Победы
1 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 046 755,3
На обеспечение льготного проезда (на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей)
14 572,0
Средний и текущий ремонт дорог в городе Кокшетау
500 000,0
Субсидирование убытков перевозчиков
537 438,1
Устройство воркаут площадки в селе Красный Яр
20 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием улиц Сейфуллина (от ул.Желтоксан до улицы ул.Сейфуллина д.62) м-н Нурлы Кош, проулок №3 (между ул. Сейфуллина-Мира 2) в селе Красный Яр города Кокшетау
73 960,9
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием улиц Достык, СПТУ-9, ул.Новоселова (от ул. Мира до ул.Абая), Новоселова (от д.80 до д.90), проулок между ул.Абильмажинова и ул.Достык в селе Красный Яр города Кокшетау
115 964,1
Благоустройство центрального парка с прилегающей территорией административного здания и освещение улицы Тауелсиздик села Красный Яр г.Кокшетау
158 740,4
Капитальный ремонт дворовых территорий микрорайона Жайляу (вторая очередь) г. Кокшетау
626 079,8
Отдел строительства города Кокшетау
722 772,6
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
722 772,6
Аппарат акима города Кокшетау
262 023,0
На укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы"

102 120,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
159 903,0
Дамытуға трансферттер
7 255 295,7
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 143 045,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Шоқан Уәлиханов көшесіне дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
500 000,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу
500 000,0
Көкшетау қаласы Ж.Саина №26 үймен №13ОМ арасында мекен-жайы бойынша саябақты қайта құру
143 045,9
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
6 112 249,8
Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту, "Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (Су құбырын тазарту). Түзету.
4 045 005,0
Көкшетау қаласының Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
50 000,0
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
296 006,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту
87 103,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының ЗарапТемірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
6 731,0
Көкшетау каласындағы 5510 әскери бөлімінің жатақханасын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
16 426,0
Көкшетау каласының Красный Яр ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
500 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
29 084,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскесінде бес көппәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілерсіз және аббатандырусыз)
710 072,0
Көкшетау қаласының 99265 аумақтық әскери бөлімінің әскери қалашығының ғимараттары мен құрылыстарын салу және реконструкциялау, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
45 000,0
Көкшетау каласы Ақмола облысы Сәтпаев көшесі №85 мекенжайындағы паталого-анатомиялық корпусты қайта жаңарту
76 822,8
Көкшетау каласында көпфункционалды кешен салу
250 000,0
Бюджеттік кредиттер
3 505 548,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
3 505 548,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
3 505 548,0

102 120,0
На укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
159 903,0
Трансферты на развитие
7 255 295,7
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 143 045,9
Реконструкция дороги улицы Малика Габдуллина от улицы Акана Серэ до улицы Шокана Уалиханова в городе Кокшетау Акмолинской области. Корректировка.
500 000,0
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау
500 000,0
Реконструкция сквера по адресу: город Кокшетау, ул. Ж. Саина между домом №26 и СШ №13
143 045,9
Отдел строительства города Кокшетау
6 112 249,8
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (водоочистные сооружения) Корректировка
4 045 005,0
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в поселке Станционный города Кокшетау Акмолинской области
50 000,0
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений города Кокшетау поселка Станционный
296 006,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 г.Кокшетау
87 103,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкена Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
6 731,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция общежития Воинской части 5510 в городе Кокшетау
16 426,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Красный Яр города Кокшетау Акмолинской области.
500 000,0
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
29 084,0
Строительство 5-ти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га в городе Кокшетау Акмолинской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
710 072,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство и реконструкция зданий и сооружений военного городка территориальной войсковой части 99265 г. Кокшетау
45 000,0
Реконструкция паталого-анатомического корпуса по адресу: Акмолинская область г.Кокшетау, ул. Сатпаева, №85
76 822,8
Строительство многофункционального комплекса в г.Кокшетау
250 000,0
Бюджетные кредиты
3 505 548,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
3 505 548,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
3 505 548,0