Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С-10/2 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы шешіміне өзгерістер" енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № С-15/2 шешімі
Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С-10/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 671 565,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 033 205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 349 488,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 473 679,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 815 193,3 мың теңге;
2) шығындар – 89 689 676,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 328 541,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86 920,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 415 461,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 689 570,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 689 570,2 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 322 564,6 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 1 046,9 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 158 740,5 мың теңге сомасында;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға 1 382,8 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 161 394,4 мың теңге сомасында;
2) 35 350,3 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 15 012,3 мың теңге сомасында;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға 10 800,0 мың теңге сомасында;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 9 538,0 мың теңге сомасында;
3) 781 088,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 577 412,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 203 676,0 мың теңге сомасында.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024 жылға 1 172 206,4 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 430 361,8 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 25 декабря 2023 года № С-10/2 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2024 года № С-15/2
Маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № С-10/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 671 565,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 53 033 205,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 349 488,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 473 679,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 815 193,3 тысячи тенге;
2) затраты – 89 689 676,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 328 541,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86 920,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 415 461,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 689 570,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 689 570,2 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2024 год предусмотрены:
1) трансферты в сумме 322 564,6 тысячи тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 1 046,9 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 158 740,5 тысяч тенге;
на организацию водоснабжения населенных пунктов в сумме 1 382,8 тысячи тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 161 394,4 тысячи тенге;
2) трансферты в сумме 35 350,3 тысяч тенге поселку Станционный, в том числе:
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 15 012,3 тысяч тенге;
на освещение улиц в населенных пунктах в сумме 10 800,0 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 9 538,0 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 781 088,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 577 412,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 203 676,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в сумме 1 172 206,4 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в затратах городского бюджета на 2024 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 430 361,8 тысяча тенге, в том числе:

54,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
2,0 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
208,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
387 665,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;
42 432,8 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.";

на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 54,0 тысячи тенге;
на строительство жилья в сумме 2,0 тысячи тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 208,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 665,0 тысяч тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 42 432,8 тысячи тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қаласы мәслихатының
2024 жылғы 30 қыркүйектегі
№ С-15/2 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-10/2 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Д.Акимов
Приложение 1 к решению
маслихата города Кокшетау
от 30 сентября 2024 года
№ С-15/2
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ С-10/2
Городской бюджет на 2024 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

96 808,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
404 873,8
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
404 873,8
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
129 688,8
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120 866,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 822,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
203 891,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
173 238,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 731,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17 922,0
02
Қорғаныс
6 401 583,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 401 583,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
76 482,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 325 100,7
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
301 265,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
301 265,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
301 265,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 288 234,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
404 534,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
404 534,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84 065,5
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
84 065,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 586 910,6
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 488,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 866,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

96 808,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
404 873,8
040
Развитие объектов государственных органов
404 873,8
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
129 688,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
120 866,8
003
Капитальные расходы государственного органа
8 822,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
203 891,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
173 238,6
003
Капитальные расходы государственного органа
12 731,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 922,0
02
Оборона
6 401 583,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6401583,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
76 482,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 325 100,7
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
301 265,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
301 265,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
301 265,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 288 234,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
404 534,0
010
Государственная адресная социальная помощь
404 534,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84 065,5
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
84 065,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 586 910,6
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 488,0
007
Оказание жилищной помощи
16 200,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 866,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

701 174,2
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
145 247,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
429 291,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
231644,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
32 000,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 212 724,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 700,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
140 577,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
942 047,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
127 400,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 400 774,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 169,8
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
25 159,8
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
10,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
24 162 780,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 378 708,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 899 319,2
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
1 003 863,7
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
9 880 888,2
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
231 746,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
229 365,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 381,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
290 303,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
250 300,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
3,0
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту

701 174,2
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
145 247,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
429 291,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
231 644,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
32 000,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 212 724,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 700,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
140 577,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
942 047,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
127 400,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 400 774,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 169,8
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
25 159,8
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
10,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
24 162 780,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 378 708,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 899 319,2
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 003 863,7
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
9 880 888,2
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
231 746,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
229 365,1
003
Капитальные расходы государственного органа
2 381,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
290 303,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
250 300,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3,0
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов

Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60га учаскеде электромен жабдықтау) құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу)
144 961,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту
183 926,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында ауданы 38,6 га учаскеде 5 көппәтерлі тұрғын үйге жылумен, сумен, кәріз, телефондандыру, газбен жабдықтау сыртқы инженерлік желілерін салу және абаттандыру

Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514 и 60га) в поселке станционный города Кокшетау Акмолинской области
144 961,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 города Кокшетау
183 926,0
Строительство наружных инженерных сетей теплоснабжения, водоснабжения, канализации, телефонизации, газоснабжения и благоустройства к 5-ти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га в городе Кокшетау Акмолинской области

521 561,0
Бюджеттік кредиттер
36 920,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
36 920,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
36 920,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2024 жылғы 30 қыркүйектегі
№ С-15/2 шешіміне
3- қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-10/2 шешіміне
5- қосымша
2024 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

521 561,0
Бюджетные кредиты
36 920,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
36 920,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
36 920,0
Приложение 3 к решению
маслихата города Кокшетау
от 30 сентября 2024 года
№ С-15/2
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ С-10/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

27 465 199,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 701 563,3
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 318 499,2
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
140 577,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
700 214,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
230 534,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
32 305,0
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
13 490,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
10 338,0
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
12 184,0
Көкшетау қаласындағы сыйымдылығы аз үй үшін жартылай стационар жағдайында халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
32 000,0
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
2 500,0
Су тасқынынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы төлемдер, мемлекеттік органды ұстау және мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету бойынша шығыстарды өтеуге
144 357,2
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 703 739,9
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге (көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге)
14 572,0
Көкшетау қаласының жолдарын орташа және ағымдағы жөндеу
485 650,0
Тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау
537 438,1
Красный Яр ауылында воркаут алаңын орнату
20 000,0
Көкшетау қаласы Красный Яр ауылындағы Достық көшесі, СПТУ-9, Новоселов көшесі (Мир көшесінен Абай көшесіне дейін), Новоселов көшесі (80-үйден 90-үйге дейін), Абильмажинов көшесі мен Достық көшесі арасындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
40 425,0
Көкшетау қаласының Жайлау шағын ауданының аула аумақтарын күрделі жөндеу (екінші кезек)
185 654,8
Көкшетау қаласында аула аумақтарын аббатандыру
420 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 927 310,6
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді және (немесе) пәтерлерді, сатып алуға
1 907 310,6
Тұрғын үй сатып алу
20 000,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
752 013,6
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға

27 465 199,8
Целевые текущие трансферты
5 701 563,3
в том числе:
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
1 318 499,2
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
140 577,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
700 214,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
230 534,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
32 305,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
13 490,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
10 338,0
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
12 184,0
На оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения в условиях полустационара для дома малой вместимости в городе Кокшетау
32 000,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны ко Дню Победы
2 500,0
На возмещение затрат по единовременным выплатам гражданам, пострадавшим вследствие паводков, содержанию государственного органа и оказанию социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
144 357,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 703 739,9
На обеспечение льготного проезда (на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей)
14 572,0
Средний и текущий ремонт дорог в городе Кокшетау
485 650,0
Субсидирование убытков перевозчиков
537 438,1
Устройство воркаут площадки в селе Красный Яр
20 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием улиц Достык, СПТУ-9, ул.Новоселова (от ул. Мира до ул.Абая), Новоселова (от д.80 до д.90), проулок между ул.Абильмажинова и ул.Достык в селе Красный Яр города Кокшетау
40 425,0
Капитальный ремонт дворовых территорий микрорайона Жайляу (вторая очередь) г. Кокшетау
185 654,8
Благоустройство дворовых территорий в г. Кокшетау
420 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
1 927 310,6
На приобретение, выкуп жилья и (или) квартир жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
1 907 310,6
Приобретение жилья
20 000,0
Аппарат акима города Кокшетау
752 013,6
На укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы"

102 120,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
280 440,9
Көкшетау қаласындағы №5, АҚ-1, АҚ-2 мазут қоймасының резервуарларын жөндеу
170 748,7
Технологиялық процесті қамтамасыз ету үшін материалдарды сатып алу (көміртекті шарлар 40 мм, Ду 20 мм-ден Ду 400 мм-ге дейінгі шарлы кран, Ду 50 мм-ден Ду 250 мм-ге дейінгі Ысырма)
198 704,0
Дамытуға трансферттер
9 355 674,5
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 079 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Шоқан Уәлиханов көшесіне дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
500 000,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу
690 797,2
Көкшетау қаласындағы Уәлиханов көшесінен теміржол өткеліне дейінгі жолды қайта жаңғырту
229 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында М. Ғабдуллин көшесіне шығумен, 1500 оқушыға арналған жалпы орта білім беру мектебіне кірме жолмен N.Nazarbaev даңғылы жолын салу
1 659 202,8
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
6 276 674,5
Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту, "Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (Су құбырын тазарту). Түзету.
4 045 005,0
Көкшетау қаласының Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
50 000,0
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
296 006,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту
87 103,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының ЗарапТемірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
6 731,0
Көкшетау каласындағы 5510 әскери бөлімінің жатақханасын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
16 426,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
29 083,9
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскесінде бес көппәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілерсіз және аббатандырусыз)
710 072,0
Көкшетау қаласының 99265 аумақтық әскери бөлімінің әскери қалашығының ғимараттары мен құрылыстарын салу және реконструкциялау, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу

102 120,0
На укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
280 440,9
Ремонт резервуаров мазутхранилища №5, 6 РК-1, РК-2 в г.Кокшетау
170 748,7
Приобретение материалов для обеспечения технологического процесса (шары углеразмольные 40мм, кран шаровый от Ду20мм до Ду 400мм, задвижка от Ду50мм до Ду 250мм) г.Кокшетау
198 704,0
Трансферты на развитие
9 355 674,5
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
3 079 000,0
Реконструкция дороги улицы Малика Габдуллина от улицы Акана Серэ до улицы Шокана Уалиханова в городе Кокшетау Акмолинской области. Корректировка.
500 000,0
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау
690 797,2
Реконструкция дороги от ул. Уалиханова до путепровода через ж/д в г. Кокшетау
229 000,0
Строительство дороги проспекта N.Nazarbaeva с выходом на ул.М.Габдуллина, с подъездом к средней общеобразовательной школе на 1500 обучающихся в г.Кокшетау Акмолинской области
1 659 202,8
Отдел строительства города Кокшетау
6 276 674,5
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (водоочистные сооружения) Корректировка
4 045 005,0
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в поселке Станционный города Кокшетау Акмолинской области
50 000,0
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений города Кокшетау поселка Станционный
296 006,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 г.Кокшетау
87 103,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкена Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
6 731,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция общежития Воинской части 5510 в городе Кокшетау
16 426,0
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
29 083,9
Строительство 5-ти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га в городе Кокшетау Акмолинской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
710 072,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство и реконструкция зданий и сооружений военного городка территориальной войсковой части 99265 г. Кокшетау

45 000,0
Көкшетау каласы Ақмола облысы Сәтпаев көшесі №85 мекенжайындағы паталого-анатомиялық корпусты қайта жаңарту
76 822,8
Көкшетау каласында көпфункционалды кешен салу
250 000,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданындағы 1500 орындық мектептің инженерлік желілерін салу (электрмен жабдықтаусыз)
589 572,1
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданындағы 1500 орындық мектептің инженерлік желілерін салу
74 852,7
Бюджеттік кредиттер
12 407 962,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
12 407 962,0
Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының тұрғын үй құрылысын және (немесе) тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу объектілерінде тұрғын үй және (немесе) пәтер, сатып алуды қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздардың шығарылымынан түсетін түсімдер
12 407 962,0

45 000,0
Реконструкция паталого-анатомического корпуса по адресу: Акмолинская область г.Кокшетау, ул. Сатпаева, №85
76 822,8
Строительство многофункционального комплекса в г.Кокшетау
250 000,0
Строительство инженерных сетей к школе на 1500 мест в микрорайоне Сарыарка г.Кокшетау Акмолинской области (без электроснабжения)
589 572,1
Строительство инженерных сетей к школе на 1500 мест в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области
74 852,7
Бюджетные кредиты
12 407 962,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
12 407 962,0
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья и (или) приобретения, выкупа жилья и (или) квартир в объектах долевого участия в жилищном строительстве
12 407 962,0