Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №С-10/2 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы шешіміне өзгерістер" енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № С-17/2 шешімі
Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №С-10/2 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75 129 613,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 128 641,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 202 032,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 525 699,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 273 241,6 мың теңге;
2) шығындар – 84 931 645,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 328 540,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86 920,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 415 460,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 473 491,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 473 491,4 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 322 365,7 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 848,0 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 158 740,5 мың теңге сомасында;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға 1 382,8 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 161 394,4 мың теңге сомасында;
2) 38 993,9 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 15 012,3 мың теңге сомасында;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға 10 800,0 мың теңге сомасында;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 9 538,0 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 3 643,6 мың теңге сомасында;
3) 695 288,5 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 491 612,5 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 203 676,0 мың теңге сомасында.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024 жылға 1 170 494,7 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихатаот 25 декабря 2023 года №С-10/2 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 3 декабря 2024 года № С-17/2
Маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №С-10/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 129 613,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 53 128 641,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 202 032,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 525 699,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –16 273 241,6 тысяча тенге;
2) затраты – 84 931 645,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 328 540,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86 920,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 415 460,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 473 491,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 473 491,4 тысяча тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2024 год предусмотрены:
1) трансферты в сумме 322 365,7 тысяч тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 848,0 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 158 740,5 тысяч тенге;
на организацию водоснабжения населенных пунктов в сумме 1 382,8 тысячи тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 161 394,4 тысячи тенге;
2) трансферты в сумме 38 993,9 тысячи тенге поселку Станционный, в том числе:
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 15 012,3 тысяч тенге;
на освещение улиц в населенных пунктах в сумме 10 800,0 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 9 538,0 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 3 643,6 тысячи тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 695 288,5 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 491 612,5 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 203 676,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2024 год в сумме 1 170 494,7 тысячи тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

"8. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 53 508,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 1 458 553,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 168 783,8 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 және 2023 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 430 360,8 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
55,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
2,0 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
207,4 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
387 665,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;
42 431,4 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.";

"8. Учесть в затратах городского бюджета на 2024 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 и 2023 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 53 508,0 тысяч тенге, на строительство жилья в сумме 1 458 553,0 тысячи тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения в сумме 168 783,8 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в затратах городского бюджета на 2024 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 430 360,8 тысячи тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 55,0 тысячи тенге;
на строительство жилья в сумме 2,0 тысячи тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепловодоснабжения и водоотведения в сумме 207,4 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 665,0 тысяч тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 42 431,4 тысяча тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қаласы мәслихатының
2024 жылғы 3 желтоқсандағы
№ С-17/2 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-10/2 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Д.Акимов
Приложение 1 к решению маслихата
города Кокшетау
от 3 декабря 2024 года
№ С-17/2
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ С-10/2
Городской бюджет на 2024 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

101 976,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
830 342,8
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
830 342,8
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
121 720,9
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 898,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 822,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
203 891,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
173 428,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 541,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17 922,0
02
Қорғаныс
6 608 735,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 608 735,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
76 482,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 532 252,3
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
286 221,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
286 221,7
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
286 221,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 334 437,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
462 034,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
462 034,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
123 156,7
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
123 156,7
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 610 063,3
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 936,8
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 955,5
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 660,0

101 976,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
830 342,8
040
Развитие объектов государственных органов
830 342,8
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
121 720,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
112 898,9
003
Капитальные расходы государственного органа
8 822,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
203 891,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
173 428,4
003
Капитальные расходы государственного органа
12 541,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 922,0
02
Оборона
6 608 735,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 608 735,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
76 482,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 532 252,3
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
286 221,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
286 221,7
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
286 221,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 334 437,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
462 034,0
010
Государственная адресная социальная помощь
462 034,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
123 156,7
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
123 156,7
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 610 063,3
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 936,8
007
Оказание жилищной помощи
10 955,5
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 660,0

011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
664 975,6
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
145 247,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
429 291,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
302144,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
27 853,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 139 183,9
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 300,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
123 186,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
938 697,9
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
75 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
29 016 461,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23 458,3
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
23 458,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20 346 316,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 378 696,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 943 485,5
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
1 003 863,7
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
6 020 271,2
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
222 052,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
219 671,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 381,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
291 363,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
250 300,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
3,0
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
41 060,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
664 975,6
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
145 247,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
429 291,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
302 144,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
27 853,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 139 183,9
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 300,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
123 186,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
938 697,9
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
75 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
29 016 461,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23 458,3
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
23 458,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20 346 316,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 378 696,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 943 485,5
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 003 863,7
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6 020 271,2
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
222 052,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
219 671,3
003
Капитальные расходы государственного органа
2 381,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
291 363,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
250 300,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3,0
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
41 060,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)

22 102,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 102,8
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22 102,8
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
147 713,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
141 493,6
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 243,3
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 250,3
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
6 220,3
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
6 220,3
12
Көлiк және коммуникация
7 206 514,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 014 017,5
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 083 955,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
703 063,3
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
35 243,3
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 191 755,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 192 496,7
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 192 496,7
13
Басқалар
1 213 847,3
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
19 785,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
19 785,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 170 594,7
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 170 494,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
23 467,6
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
23 467,6
14
Борышқа қызмет көрсету
430 360,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
430 360,8
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

22 102,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 102,8
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 102,8
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
147 713,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
141 493,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
139 243,3
017
Капитальные расходы государственного органа
2 250,3
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6 220,3
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
6 220,3
12
Транспорт и коммуникации
7 206 514,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5014017,5
022
Развитие транспортной инфраструктуры
3 083 955,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
703 063,3
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
35 243,3
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 191 755,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 192 496,7
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 192 496,7
13
Прочие
1 213 847,3
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
19 785,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
19 785,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 170 594,7
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 170 494,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
23 467,6
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
23 467,6
14
Обслуживание долга
430 360,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
430 360,8
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60га учаскеде электромен жабдықтау) құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу)
144 961,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту
183 926,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында ауданы 38,6 га учаскеде 5 көппәтерлі тұрғын үйге жылумен, сумен, кәріз, телефондандыру, газбен жабдықтау сыртқы инженерлік желілерін салу және абаттандыру
521 561,0
Бюджеттік кредиттер
36 920,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
36 920,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
36 920,0
Көкшетау қаласы мәслихатының
2024 жылғы 3 желтоқсандағы
№ С-17/2 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-10/2 шешіміне
5-қосымша
2024 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514 и 60га) в поселке станционный города Кокшетау Акмолинской области
144 961,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 города Кокшетау
183 926,0
Строительство наружных инженерных сетей теплоснабжения, водоснабжения, канализации, телефонизации, газоснабжения и благоустройства к 5-ти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га в городе Кокшетау Акмолинской области
521 561,0
Бюджетные кредиты
36 920,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
36 920,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
36 920,0
Приложение 3 к решению
маслихата города Кокшетау
от 3 декабря 2024 года
№ С-17/2
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 25 декабря 2023 года
№ С-10/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2024 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

22 721 506,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 929 901,9
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 347 813,6
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
123 186,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
713 265,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
280 534,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
32 305,0
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
13 475,4
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
10 338,0
Көкшетау қаласындағы сыйымдылығы аз үй үшін жартылай стационар жағдайында халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
27 853,0
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
2 500,0
Су тасқынынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы төлемдер, мемлекеттік органды ұстау және мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету бойынша шығыстарды өтеуге
144 357,2
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 684 690,9
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге (көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге)
37 663,2
Көкшетау қаласының жолдарын орташа және ағымдағы жөндеу
485 650,0
Тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау
537 438,1
Красный Яр ауылында воркаут алаңын орнату
16 454,3
Көкшетау қаласы Красный Яр ауылындағы Достық көшесі, СПТУ-9, Новоселов көшесі (Мир көшесінен Абай көшесіне дейін), Новоселов көшесі (80-үйден 90-үйге дейін), Абильмажинов көшесі мен Достық көшесі арасындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
40 424,6
Көкшетау қаласының Жайлау шағын ауданының аула аумақтарын күрделі жөндеу (екінші кезек)
185 654,8
Көкшетау қаласында аула аумақтарын аббатандыру
381 405,9
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 282 772,6
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді және (немесе) пәтерлерді, сатып алуға
1 262 772,6
Тұрғын үй сатып алу
20 000,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
614 624,8
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
99 046,1
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға

22 721 506,1
Целевые текущие трансферты
4 929 901,9
в том числе:
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
1 347 813,6
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
123 186,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
713 265,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
280 534,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
32 305,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
13 475,4
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
10 338,0
На оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения в условиях полустационара для дома малой вместимости в городе Кокшетау
27 853,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны ко Дню Победы
2 500,0
На возмещение затрат по единовременным выплатам гражданам, пострадавшим вследствие паводков, содержанию государственного органа и оказанию социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
144 357,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 684 690,9
На обеспечение льготного проезда (на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей)
37 663,2
Средний и текущий ремонт дорог в городе Кокшетау
485 650,0
Субсидирование убытков перевозчиков
537 438,1
Устройство воркаут площадки в селе Красный Яр
16 454,3
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием улиц Достык, СПТУ-9, ул.Новоселова (от ул. Мира до ул.Абая), Новоселова (от д.80 до д.90), проулок между ул.Абильмажинова и ул.Достык в селе Красный Яр города Кокшетау
40 424,6
Капитальный ремонт дворовых территорий микрорайона Жайляу (вторая очередь) г. Кокшетау
185 654,8
Благоустройство дворовых территорий в г. Кокшетау
381 405,9
Отдел строительства города Кокшетау
1 282 772,6
На приобретение, выкуп жилья и (или) квартир жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
1 262 772,6
Приобретение жилья
20 000,0
Аппарат акима города Кокшетау
614 624,8
На укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы"
99 046,1
На укрепление материально-технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"

198 423,0
Көкшетау қаласындағы №5, АҚ-1, АҚ-2 мазут қоймасының резервуарларын жөндеу
170 748,7
Көкшетау қаласының материалдары мен қосалқы жабдықтарын сатып алу
146 407,0
Дамытуға трансферттер
8 599 721,2
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 458 084,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Шоқан Уәлиханов көшесіне дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
424 279,4
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу
221 940,4
Көкшетау қаласындағы Уәлиханов көшесінен теміржол өткеліне дейінгі жолды қайта жаңғырту
110 133,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында М. Ғабдуллин көшесіне шығумен, 1500 оқушыға арналған жалпы орта білім беру мектебіне кірме жолмен N.Nazarbaev даңғылы жолын салу
925 000,0
Сарыарқа шағын ауданындағы 1500 орынға арналған мектепке (бұрынғы №10 мектеп) №1 кіреберіс және №2 кіреберіс жолын реконструкциялау
776 732,1
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
6 141 636,3
Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту, "Көкшетау қаласының су құбыры тазарту құрылыстарын қайта құру және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (Су құбырын тазарту). Түзету.
3 404 747,6
Көкшетау қаласының Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
50 000,0
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
173 903,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту
87 103,0
Көкшетау каласындағы 5510 әскери бөлімінің жатақханасын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
16 425,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
29 083,9
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскесінде бес көппәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілерсіз және аббатандырусыз)
710 072,0
Көкшетау қаласының 99265 аумақтық әскери бөлімінің әскери қалашығының ғимараттары мен құрылыстарын салу және реконструкциялау, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
45 000,0
Көкшетау каласы Ақмола облысы Сәтпаев көшесі №85 мекенжайындағы паталого-анатомиялық корпусты қайта жаңарту
148 600,6
Көкшетау каласында көпфункционалды кешен салу
619 797,2
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданындағы 1500 орындық мектептің инженерлік желілерін салу (электрмен жабдықтаусыз)

198 423,0
Ремонт резервуаров мазутхранилища №5, 6 РК-1, РК-2 в г.Кокшетау
170 748,7
Приобретение материалов и вспомогательного оборудования г.Кокшетау
146 407,0
Трансферты на развитие
8 599 721,2
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 458 084,9
Реконструкция дороги улицы Малика Габдуллина от улицы Акана Серэ до улицы Шокана Уалиханова в городе Кокшетау Акмолинской области. Корректировка.
424 279,4
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау
221 940,4
Реконструкция дороги от ул. Уалиханова до путепровода через ж/д в г. Кокшетау
110 133,0
Строительство дороги проспекта N.Nazarbaeva с выходом на ул.М.Габдуллина, с подъездом к средней общеобразовательной школе на 1500 обучающихся в г.Кокшетау Акмолинской области
925 000,0
Реконструкция дороги подъезд №1 и подъезд №2 к школе на 1500 мест обучающихся в микрорайоне Сары Арка (ранее школа №10) с устройством парковки в г. Кокшетау Акмолинской области
776 732,1
Отдел строительства города Кокшетау
6 141 636,3
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (водоочистные сооружения) Корректировка
3 404 747,6
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в поселке Станционный города Кокшетау Акмолинской области
50 000,0
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений города Кокшетау поселка Станционный
173 903,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 г.Кокшетау
87 103,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция общежития Воинской части 5510 в городе Кокшетау
16 425,0
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
29 083,9
Строительство 5-ти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га в городе Кокшетау Акмолинской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
710 072,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство и реконструкция зданий и сооружений военного городка территориальной войсковой части 99265 г. Кокшетау
45 000,0
Реконструкция паталого-анатомического корпуса по адресу: Акмолинская область г.Кокшетау, ул. Сатпаева, №85
148 600,6
Строительство многофункционального комплекса в г.Кокшетау
619 797,2
Строительство инженерных сетей к школе на 1500 мест в микрорайоне Сарыарка г.Кокшетау Акмолинской области (без электроснабжения)

588 228,4
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданындағы 1500 орындық мектептің инженерлік желілерін салу
74 649,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ж. Саин көшесі (ОблМАИ-дан ТК-8-5-ке дейін) бойынша 2Ду 500 мм-ден 2Ду 500 мм-ге дейін және одан әрі Домбыралы көшесі бойынша 2Ду 400 мм-ге (Ж. Саин көшесінен Шевченко көшесіне дейін) ТМ-1 жылу магистралін салу және реконструкциялау
194 025,9
Бюджеттік кредиттер
9 191 883,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
9 191 883,0
Облыстың жергiлiктi атқарушы органдарының тұрғын үй құрылысын және (немесе) тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу объектілерінде тұрғын үй және (немесе) пәтер, сатып алуды қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа енгізу үшiн шығарылатын мемлекеттiк құнды қағаздардың шығарылымынан түсетін түсімдер
9 191 883,0

588 228,4
Строительство инженерных сетей к школе на 1500 мест в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области
74 649,7
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 с 2ДУ 500 мм на 2ДУ 500 мм по ул. Ж.Саина (от ОблГАИ до ТК-8-5) и далее по ул. Домбыралы на 2ДУ 400 мм (от ул. Ж.Саина до ул. Шевченко) в г.Кокшетау Акмолинской области
194 025,9
Бюджетные кредиты
9 191 883,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
9 191 883,0
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья и (или) приобретения, выкупа жилья и (или) квартир в объектах долевого участия в жилищном строительстве
9 191 883,0