2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С-18/3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025–2027 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 182 418,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 50 063 916,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 206 306,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 358 011,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 554 185,0 мың теңге;
2) шығындар – 66 558 122,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 193 298,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 456,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 224 754,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 817 594,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 4 817 594,0 мың теңге.
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52 бабының 1 тармағына сәйкес кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерінде белгіленді:
1) облыстық бюджетке төлем көзінен ұсталатын табыстан жеке табыс салығы бойынша – 100%;
2) Көкшетау қаласының бюджетіне әлеуметтік салық бойынша – 100%;
3) Көкшетау қаласының бюджетіне ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша – 50 %.
3. Қалалық бюджет шығындарында 31 728 263,0 мың теңге сомасында облыс бюджетіне бюджеттік алымдар алу қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 911 339,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 686 703,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 224 636,0 мың теңге сомасында.
5. 2025 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2025 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5- қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2025 жылға 1 000 000,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.
8. 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 55 970,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 4 624 296,0 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 168 784,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 және 2024 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін.

О городском бюджете на 2025-2027 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2024 года № С-18/3
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 182 418,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 50 063 916,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 206 306,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 358 011,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 554 185,0 тысяч тенге;
2) затраты – 66 558 122,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 193 298,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 456,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 224 754,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 817 594,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -4 817 594,0 тысячи тенге.
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, установлены нормативы распределения доходов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
2) по социальному налогу в бюджет города Кокшетау – 100%;
3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в бюджет города Кокшетау – 50 %.
3. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 31 728 263,0 тысячи тенге.
4. Учесть, что в затратах городского бюджета на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 911 339,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 686 703,0 тысячи тенге;
поселку Станционный в сумме 224 636,0 тысяч тенге.
5. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2025 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
6. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2025 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2025 год в сумме 1 000 000,0 тысяч тенге.
8. Учесть в затратах городского бюджета на 2025 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 и 2024 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 55 970,0 тысяч тенге, на строительство жилья в сумме 4 624 296,0 тысяч тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 168 784,0 тысячи тенге.

9. 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 533 574,0 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
63,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
192,0 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
387 665,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;

9. Учесть в затратах городского бюджета на 2025 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 533 574,0 тысячи тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 63,0 тысячи тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 192,0 тысячи тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 665,0 тысяч тенге;

144 960,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына,
694,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен тұрғын үй сатып алуға.
10. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.

на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 144 960,0 тысяч тенге;
на приобретение жилья за счет внутренних займов в сумме 694,0 тысячи тенге.
10. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

106 098,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 098,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000,0
02
Қорғаныс
2 331 680,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 331 680,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
84 109,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 247 571,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
367 451,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
367 451,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
367 451,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 216 869,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
988 024,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
988 024,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
436 449,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
436 449,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 644 779,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 469,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
742 531,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 616,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
159 651,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
439 649,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
235763,0
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
18 900,0

106 098,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
104 098,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000,0
02
Оборона
2 331 680,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2331680,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
84 109,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 247 571,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
367 451,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
367 451,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
367 451,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 216 869,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
988 024,0
005
Государственная адресная социальная помощь
988 024,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
436 449,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
436 449,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 644 779,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 469,0
006
Оказание жилищной помощи
16 200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
742 531,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 616,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
159 651,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
439 649,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
235 763,0
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
18 900,0

103 270,0
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
103 270,0
12
Көлiк және коммуникация
6 723 638,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 703 076,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
3 020 658,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 022 596,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
659 822,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 020 562,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 020 562,0
13
Басқалар
1 814 568,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
41 000,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
41 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 000 100,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 000 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
773 468,0
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
23 468,0
079
"Ауыл -Ел бесігі"жобасы щеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инфрақұрылымдарды дамыту
750 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
533 574,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
533 574,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
533 574,0
15
Трансферттер
33 304 459,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
33 304 459,0
007
Бюджеттік алып қоюлар
31 728 263,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
664 857,0
038
Субвенциялар
911 339,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу:
- 193 298,0
Бюджеттік кредиттер
31 456,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
31 456,0

103 270,0
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
103 270,0
12
Транспорт и коммуникации
6 723 638,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4703076,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
3 020 658,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 022 596,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
659 822,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 020 562,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 020 562,0
13
Прочие
1 814 568,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
41 000,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
41 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 000 100,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 000 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
773 468,0
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
23 468,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл -Ел бесігі"
750 000,0
14
Обслуживание долга
533 574,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
533 574,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
533 574,0
15
Трансферты
33 304 459,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
33 304 459,0
007
Бюджетные изъятия
31 728 263,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
664 857,0
038
Субвенции
911 339,0
III. Чистое бюджетное кредитование:
- 193 298,0
Бюджетные кредиты
31 456,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
31 456,0

2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-18/3 шешіміне
4 қосымша
2025 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1 541 604,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
791 604,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
1 350,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
790 254,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
570 061,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
220 193,0
Нысаналы даму трансферттерi
750 000,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
750 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға:
750 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Красный Яр ауылында блокты-модульдік қазандық салу
750 000,0
Бюджеттік кредиттер
31 456,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
31 456,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
31 456,0
Көкшетау қаласы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-18/3 шешіміне
5-қосымша
2025 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
14 012 581,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 739 691,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 173 863,0
Көкшетау қаласында "Белсенді ұзақ өмір сүру" орталығын ашылуға
18 900,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
138 497,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
551 616,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
231 783,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
17 203,0
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
15 236,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
11 010,0
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс қимылдары ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
12 976,0
Зейнеткерлерді санаториялық-курорттық емдеуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
176 642,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 034 861,0
Көкшетау қаласының жолдарын орташа және ағымдағы жөндеу
500 000,0
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы Тәуелсіздік көшесіндегі әкімшілік ғимараттың іргелес аумағымен орталық саябақты абаттандыру және жарықтандыру

от 25 декабря 2024 года
№С-18/3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2025 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 541 604,0
Целевые текущие трансферты
791 604,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 350,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
790 254,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
570 061,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
220 193,0
Целевые трансферты на развитие
750 000,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
750 000,0
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
750 000,0
Строительство блочно-модульной котельной в с.Красный Яр, г.Кокшетау Акмолинской области
750 000,0
Бюджетные кредиты
31 456,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
31 456,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
31 456,0
Приложение 5 к решению
маслихата города Кокшетау
от 25 декабря 2024 года
№ С-18/3
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2025 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
14 012 581,0
Целевые текущие трансферты
3 739 691,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
1 173 863,0
На открытие центра долголетия в г.Кокшетау
18 900,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
138 497,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
551 616,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
231 783,0
На единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
17 203,0
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
15 236,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
11 010,0
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
12 976,0
На возмещение затрат на санаторно-курортное лечение пенсионеров
176 642,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 034 861,0
Средний и текущий ремонт дорог в городе Кокшетау
500 000,0
Благоустройство центрального парка с прилегающей территорией административного здания и освещение улицы Тауелсиздик села Красный Яр г.Кокшетау

158 740,0
Көкшетау қаласындағы аула аумақтарын күрделі жөндеу (1-кезең)
320 446,0
Көкшетау қаласының Жайлау шағын ауданының аула аумақтарын күрделі жөндеу (екінші кезек)
144 064,0
Тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау
520 562,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
14 572,0
Зейнеткерлердің жеңілдікпен жол жүруіне
376 477,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
530 967,0
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
16 200,0
Көкшетау қаласы мемлекеттік органдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
514 767,0
Дамытуға трансферттер
10 272 890,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 829 582,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу
600 000,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу (7- көшесі, 8- көшесі, 9- көшесі)
400 000,0
Сарыарқа шағын ауданындағы 1500 орынға арналған мектепке (бұрынғы №10 мектеп) №1 кіреберіс және №2 кіреберіс жолын реконструкциялау
700 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Уәлиханов көшесіне дейінгі М. Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
510 715,0
Көкшетау қаласындағы Уәлиханов көшесінен теміржол өткеліне дейінгі жолды қайта жаңғырту
118 867,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында М. Ғабдуллин көшесіне шығумен, 1500 оқушыға арналған жалпы орта білім беру мектебіне кірме жолмен N.Nazarbaev даңғылы жолын салу
500 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
7 443 308,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция)
508 638,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, уч.18 мекен-жайы бойынша оранласқан: көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілері, абаттандыру және сметалық құжаттамасы бар) (I позиция-4 кіреберісті үй)
552 886,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, уч.21Г және уч.24В мекен-жайы бойынша оранласқан: көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілері, абаттандыру және сметалық құжаттамасы бар)
1 482 672,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сарыарқа шағын ауданы, уч.18 мекен-жайы бойынша оранласқан: көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз, абаттандырусыз) (II позиция-5 кіреберісті үй)
229 027,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем ықшам ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде көп пәтерлі бес тұрғын үй салу (А позициясы) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
313 660,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем ықшам ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде көп пәтерлі бес тұрғын үй салу (Б позициясы) (сыртқы инженерлік желілерсіз)

158 740,0
Капитальный ремонт дворовых территорий г.Кокшетау (1 очередь).
320 446,0
Капитальный ремонт дворовых территорий микрорайона Жайляу (вторая очередь) г. Кокшетау
144 064,0
Субсидирование убытков перевозчиков
520 562,0
На обеспечение льготного проезда
14 572,0
На льготный проезд пенсионеров
376 477,0
Аппарат акима города Кокшетау
530 967,0
На укрепление материально-технической базы предприятия ГКП на ПХВ "Кокшетау Су Арнасы"
16 200,0
На укрепление материально-технической базы государственных органов города Кокшетау
514 767,0
Трансферты на развитие
10 272 890,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 829 582,0
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау
600 000,0
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау (улица 7, улица 8, улица 9)
400 000,0
Реконструкция дороги подъезд №1 и подъезд №2 к школе на 1500 мест обучающихся в микрорайоне Сары Арка (ранее школа №10) с устройством парковки в г. Кокшетау Акмолинской области
700 000,0
Реконструкция дороги ул. М.Габдуллина от ул. Акана Серэ до ул. Уалиханова в г. Кокшетау Акмолинской области. Корректировка
510 715,0
Реконструкция дороги от ул. Уалиханова до путепровода через ж/д в г. Кокшетау
118 867,0
Строительство дороги проспекта N.Nazarbaeva с выходом на ул.М.Габдуллина, с подъездом к средней общеобразовательной школе на 1500 обучающихся в г.Кокшетау Акмолинской области
500 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
7 443 308,0
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) сев. мкр. Коктем в г. Кокшетау Акмолинской области
508 638,0
Строительство многоквартирных жилых домов с наружными инженерными сетями, благоустройством и сметной документацией, по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, мкр. Сарыарка уч. №18 (I позиция-4х подъездный дом)
552 886,0
Строительство многоквартирных жилых домов с наружными инженерными сетями, благоустройством и сметной документацией, по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, мкр.Сарыарка уч.21Г, уч. 24В (7 МЖД, сетями)
1 482 672,0
Строительство многоквартирных жилых домов, по адресу: Акмолинская область, г. Кокшетау, мкр. Сарыарка уч. №18 (II позиция-5ти подъездный дом, без наружных инженерных сетей и благоустройства)
229 027,0
Строительство пяти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция А) (без наружных инженерных сетей)
313 660,0
Строительство пяти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г. Кокшетау Акмолинской области (позиция Б) (без наружных инженерных сетей)

279 388,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шығын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1,2,3 кез.) аббатандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондыру желілерін салу
22 219,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
139 965,0
Көкшетау каласының Красный Яр ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
215 234,0
Көкшетау каласында көпфункционалды кешен салу
1 000 000,0
Көкшетау қ. су тазарту имараттарын қайта жаңарту және кеңейту,"Көкшетау қ. су тазарту имараттарын қайта жаңарту және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (СТҒ) Түзету
868 011,0
Көкшетау қ. Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
286 975,0
Көкшетау қаласындағы күл үйіндісі тостағанының қойыртпақ өткізгіштерінің тарату жүйесін қайта жаңартуға және күл үйіндісі тостағанының бөгетінің денесін ұлғайту
255 665,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ж. Саин көшесі (ОблМАИ-дан ТК-8-5-ке дейін) бойынша 2Ду 500 мм-ден 2Ду 500 мм-ге дейін және одан әрі Домбыралы көшесі бойынша 2Ду 400 мм-ге (Ж. Саин көшесінен Шевченко көшесіне дейін) ТМ-1 жылу магистралін салу және реконструкциялау
805 975,0
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
122 103,0
АҚ-2 "Көкшетау Жылу" ШЖҚ МКК көзінде эмиссиялар мониторингінің автоматтандырылған жүйесін салу
344 994,0
Ақмола облысы бойынша "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамалары орталығы" республикалық қазыналық кәсіпорны филиалының мекен-жайы: Көкшетау қ. Шоқан Уәлиханов к-сі, 200 үй әкімшілік ғимаратын қайта жаңарту, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
15 896,0

279 388,0
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем 5-ти этажным жилым домам (поз. 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в г. Кокшетау Акмолинской области
22 219,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее мкр. Коктем г. Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
139 965,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в с. Красный Яр г. Кокшетау Акмолинской области
215 234,0
Строительство многофункционального комплекса в г. Кокшетау
1 000 000,0
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений г. Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений г. Кокшетау" (ВОС) Корректировка.
868 011,0
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в п. Станционный г. Кокшетау Акмолинской области
286 975,0
Реконструкция разводящий системы пульпопроводов чаши золоотвала и увеличение тела дамбы чаши золоотвала в г. Кокшетау
255 665,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 с 2ДУ 500 мм на 2ДУ 500 мм по ул. Ж.Саина (от ОблГАИ до ТК-8-5) и далее по ул. Домбыралы на 2ДУ 400 мм (от ул. Ж.Саина до ул. Шевченко) в г.Кокшетау Акмолинской области
805 975,0
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений г. Кокшетау п. Станционный
122 103,0
Строительство автоматизированной системы мониторинга эмиссий на источнике РК-2" ГКП на ПХВ "Кокшетау Жылу"
344 994,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию административного здания филиала Республиканского казенного предприятия "Центр судебных экспертиз Министерства юстиции Республики Казахстан" Институт судебных экспертиз по Акмолинской области, по адресу: г.Кокшетау ул.Шокана Уалиханова дом 200
15 896,0