2025-2027 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № С-18/11 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6- бабы, 2- тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025–2027 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –234 878,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 860,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 224 878,0 мың теңге;
2) шығындар – 235 609,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете поселка Станционный на 2025-2027 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № С-18/11.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 234 878,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 860,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 224 878,0 тысяч тенге;
2) затраты – 235 609,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -731,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 731,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 27.03.2025 № С-21/5 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 224 636,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенциялар ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -731,7 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 731,7 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 27.03.2025 № С-21/5 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка Станционный на 2025 год предусмотрена бюджетная субвенция из бюджета города Кокшетау в сумме в сумме 224 636,0 тысяч тенге.