Степногорск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-9/8 "2024-2026 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 8С-13/3 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-9/8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 254 155,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 957 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 238 103,2 мың теңге;
2) шығындар – 255 456 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 300,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 300,8 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 248 821,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 770,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 214 991,3 мың теңге;
2) шығындар – 249 069,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -247,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247,8 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 294,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 844 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 84 281,4 мың теңге;
2) шығындар – 108 576 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -281,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-9/8 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28 июня 2024 года № 8С-13/3
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-9/8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 254 155,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 957 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 238 103,2 тысячи тенге;
2) затраты – 255 456 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 300,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 300,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 248 821,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 770,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 214 991,3 тысяча тенге;
2) затраты – 249 069,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -247,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 247,8 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 294,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 844 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84 281,4 тысяча тенге;
2) затраты – 108 576 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -281,6 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 203 425,7 мың теңге;
2) шығындар – 206 528,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -60,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60,9 мың теңге.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2024-2026 жылдарға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 629,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 503,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 139,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 48 986 мың теңге;
2) шығындар – 50 773,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -143,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

поступления трансфертов – 203 425,7 тысяч тенге;
2) затраты – 206 528,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -60,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60,9 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Богенбайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 629,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 503,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 139,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 986 тысяч тенге;
2) затраты – 50 773,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -143,8 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.