Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-1 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 маусымдағы № С 23-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-1 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 638 856,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 272 843,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 49 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 316 613,4 мың теңге;
2) шығындар – 692 572,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-1 "О бюджете города Акколь Аккольского района на 2024-2026 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 июня 2024 года № С 23-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете города Акколь Аккольского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № С 13-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 638 856,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 272 843,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 49 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 316 613,4 тысяч тенге;
2) затраты – 692 572,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -53 716,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 53 716,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 12 маусымдағы

5) дефицит (профицит) бюджета – -53 716,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 716,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С.Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 12 июня 2024 года