Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-7 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № С 31-7 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-7 "2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 425 813,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 388,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 419 425,3 мың теңге;
2) шығындар – 425 813,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -0,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,2 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № С 13-7 "О бюджете Енбекского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2024 года № С 31-7
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете Енбекского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № С 13-7, следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 425 813,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 388,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 419 425,3 тысяч тенге;
2) затраты – 425 813,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысячи тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы С.Абаханов
Ақкөл аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ С 31-7 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихатының

приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 5, согласно приложения 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аккольского районного маслихата С. Абаханов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 25 ноября 2024 года
№ С 31-7
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата