Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 28/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 903 631,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 172 690,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 845,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 217,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 661 877,7 мың теңге;
2) шығындар – 11 643 269,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 193 788,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 289 822,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 96 033,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 933 426,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 933 426,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 13/2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2024 года № 28/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 13/2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 10 903 631,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 172 690,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 845,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 51 217,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 7 661 877,7 тысяч тенге;
2) затраты – 11 643 269,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 193 788,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 289 822,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 96 033,9 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 933 426,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 933 426,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

18 817,3
2
Әлеуметтiк көмек
167 889,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161 689,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38 766,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
65 721,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
731,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 496,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
53 975,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 200,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
6 200,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55 957,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 957,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 408,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
755,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 794,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 585 530,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 488 286,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 488 286,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
102 085,6
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 386 200,7
2
Коммуналдық шаруашылық
1 909 212,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
810 532,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
41 278,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

18 817,3
2
Социальная помощь
167 889,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161 689,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38 766,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
65 721,8
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
731,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 496,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
53 975,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 200,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6 200,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55 957,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 957,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 408,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
755,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 794,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 585 530,2
1
Жилищное хозяйство
2 488 286,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 488 286,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция
жилья коммунального жилищного фонда
102 085,6
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 386 200,7
2
Коммунальное хозяйство
1 909 212,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
810 532,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
41 278,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)