2025-2027 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/5 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 861 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 840 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 021 мың теңге;
2) шығындар – 28 861 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете сельского округа Бастау на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/5
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бастау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 861 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 840 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 021 тысячи тенге;
2) затраты – 28 861 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2. 2025 жылға арналған Бастау ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Бастау ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 21 021 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/5 шешіміне
1 қосымша
2025 жылға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Учесть в бюджете сельского округа Бастау на 2025 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельского округа Бастау в сумме 21 021 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/5
Бюджет сельского округа Бастау на 2025 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы