2025-2027 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/11 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 077,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 263,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 15 814,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 820,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 743,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 743,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 743,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 27.02.2025 № 8С 25/19 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Полтавского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/11.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Полтавского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 077,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 263,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 15 814,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 820,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -743,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 743,1 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 743,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.02.2025 № 8С 25/19 (вводится в действие с 01.01.2025).

2. 2025 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Полтавка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 15 814 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/11 шешіміне
1- қосымша
2025 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті

2. Учесть в бюджете Полтавского сельского округа на 2025 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Полтавского сельского округа в сумме 15 814 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/11
Бюджет Полтавского сельского округа на 2025 год