2025-2027 жылдарға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-14 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18848 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10487 мың теңге;
2) шығындар – 18848 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;

О бюджете Узункольского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2024 года № 8С-31-14
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2025 – 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 18848 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8361 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10487 тысяч тенге;
2) затраты – 18848 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетің атқару процесінде секвестре жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 20 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Узункольского сельского округа на 2025 год, согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Астраханского районного маслихата М. Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата
от 20 декабря 2024 года

2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8С-31-14 шешіміне
4 қосымша
2025 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетің атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсеттін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

от 20 декабря 2024 года
№ 8С-31-14
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Узункольского сельского округа на 2025 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь