Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-13/1 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 тамыздағы № 8С-21/1 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-13/1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8877709,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2227025,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15448,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 227954,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6407281,4 мың теңге;
2) шығындар – 9539508,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -495,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 7321,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7816,5 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 661303,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 661303,8 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С-13/1 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 15 августа 2024 года № 8С-21/1
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С-13/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8877709,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2227025,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15448,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 227954,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6407281,4 тысячи тенге;
2) затраты – 9539508,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -495,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 7321,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7816,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -661303,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 661303,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

47 874,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 874,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
63 185,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 415,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 280,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 490,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 041,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
10 041,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
22 257,4
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 275,4
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 982,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
353 089,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 122,5
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 490,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
155 928,9
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
93 548,0
02
Қорғаныс
131 245,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
131 245,3
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 918,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
119 740,4
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 586,9
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7 900,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7 900,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 900,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
434 466,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

47 874,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
47 874,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
63 185,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
54 415,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 280,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 490,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 041,0
040
Развитие объектов государственных органов
10 041,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
22 257,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
19 275,4
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 982,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
353 089,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
96 122,5
013
Капитальные расходы государственного органа
7 490,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
155 928,9
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
93 548,0
02
Оборона
131 245,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
131 245,3
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 918,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
119 740,4
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 586,9
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
7 900,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7 900,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 900,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
434 466,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

429 507,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 543,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27 413,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 700,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
178 525,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 197,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
700,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
99 428,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 940,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
41 855,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 606,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 959,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4 959,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 336 997,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 001 323,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
111 552,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
2 017 479,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 872 292,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
335 674,5
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
17 654,9
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
230 000,0
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
5 000,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

429 507,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49 543,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27 413,0
005
Государственная адресная социальная помощь
16 700,0
006
Оказание жилищной помощи
600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
178 525,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 197,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
700,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
99 428,0
021
Капитальные расходы государственного органа
8 940,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
41 855,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 606,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 959,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 959,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 336 997,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 001 323,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
111 552,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 017 479,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 872 292,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
335 674,5
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
17 654,9
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
230 000,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
5 000,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

20 726,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
36 226,7
12
Көлiк және коммуникация
202 100,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
202 100,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26 000,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
35 000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
141 100,0
13
Басқалар
1 755 755,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40 500,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
40 500,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 197 518,5
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
1 174 543,5
085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
22 975,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
517 736,8
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
78 173,1
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
439 563,7
14
Борышқа қызмет көрсету
7 743,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 743,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7 743,0
15
Трансферттер
1 014 093,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 014 093,2
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
74 740,9
007
Бюджеттік алып қоюлар
413 397,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
229 172,0
038
Субвенциялар
296 778,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
5,3
III. Таза бюджеттік кредиттеу
-495,5
Бюджеттік кредиттер
7 321,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7 321,0

20 726,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
36 226,7
12
Транспорт и коммуникации
202 100,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
202 100,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26 000,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
35 000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
141 100,0
13
Прочие
1 755 755,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40 500,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
40 500,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 197 518,5
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1 174 543,5
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
22 975,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
517 736,8
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
78 173,1
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
439 563,7
14
Обслуживание долга
7 743,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 743,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
7 743,0
15
Трансферты
1 014 093,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 014 093,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
74 740,9
007
Бюджетные изъятия
413 397,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
229 172,0
038
Субвенции
296 778,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
5,3
III. Чистое бюджетное кредитование
-495,5
Бюджетные кредиты
7 321,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7 321,0

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 321,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
7 321,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
7 816,5
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
7 816,5
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
7 816,5
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
7 816,5
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-661 303,8
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
661 303,8
Бұланды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 8С-21/1 шешіміне
2 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-13/1 шешіміне
4 қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
5175909,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
42959,0
Аудан әкімінің аппараты
650,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
650,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41869,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
14,0
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
41855,0
Ауданның мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
402,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
402,0
Ауданның кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
38,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
38,0
Нысаналы даму трансферттері
5125629,0
Ауданның құрылыс бөлімі
4762173,0
Қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 321,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
7 321,0
Погашение бюджетных кредитов
7 816,5
5
Погашение бюджетных кредитов
7 816,5
01
Погашение бюджетных кредитов
7 816,5
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
7 816,5
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-661 303,8
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
661 303,8
Приложение 2 к решению
Буландынского районного маслихата
от 15 августа 2024 года
№ 8С-21/1
Приложение 4 к решению
Буландынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-13/1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
5175909,0
Целевые текущие трансферты
42959,0
Аппарат акима района
650,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
650,0
Отдел занятости и социальных программ района
41869,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
14,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
41855,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
402,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
402,0
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района
38,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
38,0
Целевые трансферты на развитие
5125629,0
Отдел строительства района
4762173,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах

2017479,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1699553,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
1045141,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
363456,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
363456,0
Бюджеттік кредиттер
7321,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7321,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
7321,0
Бұланды аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 8С-21/1 шешіміне
3 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-13/1 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы

2017479,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1699553,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1045141,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
363456,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
363456,0
Бюджетные кредиты
7321,0
Отдел экономики и финансов района
7321,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
7321,0
Приложение 3 к решению
Буландынского районного маслихата
от 15 августа 2024 года
№ 8С-21/1
Приложение 5 к решению
Буландынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-13/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

1133199,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
724833,3
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
168059,2
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4606,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
71651,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
27413,0
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
11708,0
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40981,2
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
11700,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
56 856,8
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
56 856,8
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
463690,6
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
4959,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
98019,6
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
141100,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
78173,1
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
141438,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
36226,7
Даму және құрылыс жүргізу схемаларын әзірлеуге, инженерлік тораптарды түгендеуге
36226,7
Нысаналы даму трансферттерi

1 133 199,0
Целевые текущие трансферты
724833,3
Отдел занятости и социальных программ района
168059,2
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4606,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
71651,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
27413,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
11708,0
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40981,2
На выплату государственной адресной социальной помощи
11700,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
56856,8
На содержание объектов культуры
56856,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
463690,6
На обеспечение льготного проезда
4959,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
98019,6
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
141100,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
78173,1
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
141438,9
Отдел архитектуры и градостроительства района
36226,7
На разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
36226,7
Целевые трансферты на развитие

2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 8С-21/1 шешіміне
4 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-13/1 шешіміне
6 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджеттен Макинск қаласының және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
101 038,0
Нысаналы даму трансферттерi
101 038,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7 490,0
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді дамытуға
7 490,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

от 15 августа 2024 года
№ 8С-21/1
Приложение 6 к решению
Буландынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-13/1
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам города Макинск и сельских округов на 2024 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
101 038,0
Целевые трансферты на развитие
101 038,0
Отдел экономики и финансов района
7 490,0
На развитие государственных услуг общего характера
7 490,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района

93 548,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
16 037,0
Елді мекендерді абаттандыруға мен көгалдандыруға
54 011,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
23 500,0

93 548,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
16 037,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
54 011,0
На организацию водоснабжения населенных пунктов
23 500,0